Opowiadanie w autobusie

Pobierz

Ktoś gdzieś śpiewał, jednak alkohol i marne zdolności wokalne sprawiły, że brzmiał jak zarzynane prosię.. Opublikowała około dwudziestu opowiadań erotycznych.Skinhead Opowiadanie 8 marca 2010 roku, godz. 22:29 .. Może myśli o mnie?. - Był ścisk, ale nagle poczułam, że atmosfera wyjątkowo się zagęściła.. - A co pan tak wcześnie dzisiaj wraca?. Podbiegłem, bo nie zatrzymał się na przystanku, tylko na środku jezdni.Autobusowe macanki, czyli dewiacja w tłumie.. Gdy poszedłem znów do szkoły opowiedziałem wszystkim o mojej przygodzie, ale nawet kolega, który był .Wyszukiwarka w SuperKid działa nieco inaczej, niż wyszukiwarka Google w Internecie, dlatego skorzystaj z poniższych wskazówek.. Czekałem na przystanku, padał deszcz ze śniegiem, chciało mi się sikać, myślałem więc czy skoczyć gdzieś w krzaki, ale podjechał autobus.. Kiedy korzystać z wyboru kategorii?. Facet stojący za mną mocno się do mnie przycisnął.. Alexandra Södergran to pseudonim szwedzkiej autorki opowiadań.. Jadę do Niego.. Patrząc kiedyś w twoje czarne oczy, zobaczyłam siebie.. - Był ścisk, ale nagle poczułam, że atmosfera wyjątkowo się zagęściła.. Czuje, ze wypuklosc ocierajaca sie o moja pupe robi sie coraz wieksza i wieksza, twardsza i twardsza… A ja za kazdym razem kied autobus hamuje, zostaje wcisnieta w te cholerna rure i czuje, ze absurdalnie drazni ona moja perelke.Autobus się spóźniał..

Czy podobał Ci się to opowiadanie?

W tamtej chwili Kasia byłaby w stanie zabić za gorący .. Spojrzałeś na mnie z litością, nie, to nie była litość, to było coś więcej, ale nie umiem tego nazwać.Nie było to miłe.Gra w autobusie.. - zapytał nieznajomy po chwili milczenia.Gra W Autobusie, Opowiadanie Gra w autobusie Gdy skończyłam lekcje i wyszłam ze szkoły udałam się do autobusu.. Czekałem na przystanku, padał deszcz ze śniegiem, chciało mi się sikać, myślałem więc czy skoczyć gdzieś w krzaki, ale podjechał autobus.. - Nie ma problemu - odparł Jack, widząc, że pozostałe wolne miejsca były pozajmowane przez różne torby, plecaki i siatki.. Byłam cicha i głośna, byłam kłamliwa i prawdomówna.Nie rozumiejąc czemu siebie taką widzę odsunęłam się od ciebie.. Dzieci są już zmęczone podróżą.Autobusowe macanki, czyli dewiacja w tłumie.. Moi rodzice nie mieli pieniędzy na fajne wakacje, ale to nic i tak miałem co wspominać.. Moja przygoda w Narnii.. Koło nas, na tyle, siedzieli nasi koledzy z klasy i moja przyjaciółka Klaudia.W autobusie W autobusie Autor: zibi16.. Facet stojący za mną mocno się do mnie przycisnął.. Ucieszona zajęłam miejsce koło niego.. W przeciwnym wypadku możesz utracić wyniki, które są dla Ciebie potencjalnie interesujące.. W autobusie - opowiadanie - Opowi.pl W autobusie Do siedzącego w autobusie Jacka podszedł nieznajomy mężczyzna i zapytał, czy może się przysiąść..

Wprawdzie nie ...W autobusie W autobusie Autor: zibi16.

Pamiętam też Jego.Plik W autobusie.pdf na koncie użytkownika forumoswiatowe • folder Opowiadanie • Data dodania: 25 sty 2019Plik W autobusie.pdf na koncie użytkownika Jutka_ak • folder dokończ opowiadanie • Data dodania: 12 lut 2012Czasem podobnie czuję się w autobusie.. Pamiętam tylko, że na dworze było już szaro i powoli mrok okrywał świat.. Na przystankowej reklamie jakaś pani uśmiechała się uroczo, ukazując bielsze od śniegu zęby; prezentowała herbatę.. Jej sposób przybliżania czytelnikowi erotyki zaskakuje i bawi zarazem.. Czy podobał Ci się to opowiadanie?. Gdy skończyłam lekcje i wyszłam ze szkoły udałam się do autobusu.. W przod - w tyl, w przod - w tyl… za chwile przystanek.. W swoich tekstach w fascynujący i nowatorski sposób porusza różne tematy tabu.. Opowiadanie,z neta.. Godzina 14.00 , autobus.. Zaznaczaj kategorie tylko wtedy, gdy uzyskasz zbyt dużą liczbę wyników.. Aslan kazał nam przejść przez jakby portal i w mgnieniu oka znaleźliśmy się w autobusie.. Nie wiem nawet skąd się tam wzięłam.. Zdarzyło się coś strasznego.. Zdarzyło się coś strasznego.. Wprawdzie nie .O-opowiadanie Kategoria Inne/Inne/Inne Rozmiar 7 kb Czytane 3162 Głosy 5 Ocena 4.70 Zmiany 16-04-12 Dostęp W -wszyscy Przeznaczenie W-dla wszystkich Autor: Artur Dubis Podpis: Artur Dubis Poranna podróż przez miasto..

Link to postu Udostępnij na innych stronach ...Jak napisać opowiadanie.

Udostępnij ten post.. Ucieszona zajęłam miejsce koło niego.. 2.W duchu smieje sie ze swoich mysli.. Gdy do niego weszłam zauważyłam, że Szymon (chłopak który strasznie mi się podoba) woła mnie abym z nim usiadła.. Koło nas, na tyle, siedzieli nasi koledzy z klasy i moja przyjaciółka Klaudia.O-opowiadanie Kategoria Romans/Wakacje/- Rozmiar 3 kb Czytane 1141 Głosy 3 Ocena 3.17 Zmiany 06-06-23 Dostęp W -wszyscy Przeznaczenie P12-powyżej 12 lat .. Gdy do niego weszłam zauważyłam, że Szymon (chłopak który strasznie mi się podoba) woła mnie abym z nim usiadła.. Boję się spotkania z nim..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt