Test z lektury oto jest kasia do druku

Pobierz

Książki / dla dzieci / 9-12 lat.. Skomentuj.. Jednak pewnego dnia w życiu Kasi pojawia się młodsza siostrzyczka i wszystko się zmienia.. 45minut.pl; Publikacje; Nauczanie początkowe; Autor Katarzyna Kreft-Szumilas Data publikacji 2012-03-12 Średnia ocena 4,00 Pobrań 568.. Powiązane z testem.. dlatego, że dziadek nie chciał zobaczyć jej zeszytów.. mszfengr51 : Karty pracy do lektury oto jest kasia.. Test ze znajomości lektury pt: "Oto jest Kasia" Podkreśl właściwą odpowiedź.. « Lektury i edukacja ».Kasia siedzi w klasie.. dlatego, że pobrudziła sobie sukienkę.. Zamieszczaj komentarze, recenzje i głosuj na swoje ulubione.. Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.. Oto jest Kasia to opowieść o małej dziewczynce, która niespodziewanie z najmłodszego dziecka w rodzinie staje się starszą siostrą.Kasia nie radzi sobie z poczuciem odrzucenia, nie rozumie, że młodsza dziewczynka wymaga opieki i uwagi.. Kiedy urodziła się Agnieszka Kasia czuła ( 2 odpowiedzi są poprawne) 7.. Quizy sprawdzające znajomość lektur, ćwiczenia językowe, ortograficzne, matematyczne, przyrodnicze nawiązujące do treści przeczytanych tekstów literackich.LEKTURA OTO JEST KASIA PDF.. Są prze-konani, że ich koleżanka zachorowała.. Widać zmartwienie na jej twarzy z powodu spóźnienia.. "Oto jest Kasia" to lektura sugerowana dla klasy 3.. Pan Tadeusz - test znajomości lektury.Test z lektury kl. III Oto jest Kasia..

Quiz wiedzy z lektury "Oto jest Kasia".

Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Przeredaguj zdania // odp.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. pytanie 1 z 15.Ćwiczenia: OTO JEST KASIA.. Jak miała na imię nowa koleżanka w klasie Kasi?. Wydawca: Nasza Księgarnia.. Jak miała na imię nowa koleżanka w klasie Kasi?Test znajomości lektury "Oto jest Kasia" Miry Jaworczakowej.. Kategorie: Książki / lektury / lektury szkoła podstawowa klasy 1-3.. Dzie-ci są zaskoczone.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Typ okładki: okładka miękka.. Jest już kilkanaście minut po dzwonku, gdy nagle drzwi do klasy otwierają się i wchodzi Antolka.. Pobierz (doc, 23,5 KB)Oto jest Kasia ocena, kodowanie.pdf.. Dobble — Edycja .Omówiliśmy dziś lekturę "Oto jest Kasia".. Mira Jaworczakowa "Oto jest Kasia" — ebook, pobierz w formatach mobi, epub, txt, pdf lub czytaj online.. Kasia .Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Arkusze ćwiczeń do baśni, legend, opowiadań i wierszy.. Autorką książki jest Mira Jaworczakowa.. wg Weronika800w.. Zaczyna się lekcja.. Krzyżówka, Test wyboru podsumowujący znajomość treści lektury, Układamy opis sytuacji wykorzystując zwroty w ramce, Złe zachowania Kasi, Dyplom wzorowego czytelnika.Proszę, oto jest KASIA..

Test z lektury ,,Ten obcy" Połącz w pary.

[AUDIOBOOK] Mira Jaworczakowa Oto jest Kasia Oceń ten produkt jako pierwszy.. Tytuł: Oto jest Kasia.. dlatego, że pokłóciła się z koleżankami.. MrsSarach 5 lat temu.. Sprawdź się!. Oto jest Kasia Krzyżówka.. Kto jest autorką książki "Oto jest Kasia"?. Z gramatyką za pan brat - Odmiana czasownika.Oto jest Kasia to historia ośmioletniej dziewczynki o imieniu Kasia.. Mimo iż książka ta napisana została ponad pół wieku temu, zawiera bardzo uniwersalne treści.Problematyka utworu.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. Oto jest Kasia Wisielec.Test ze znajomości lektury pt: "Oto jest Kasia" Podkreśl właściwą odpowiedź.. a) miś b) rowertest.. Co ciekawe, dzieci wytropiły w niej kilka błędów wychowawczych (ocenionych jako błędy według dzisiejszej wiedzy psychologicznej, w latach 60-tych wyglądało to zupełnie inaczej) popełnionych przez rodziców głównej bohaterki.. I dopiero ciężka choroba siostrzyczki, do której Kasia sama się przyczyniła, Powieść zalecana jako lektura dla szkół podstawowych.. Z jakiego powodu Kasia stała się agresywna i niemiła?. Spis treści.. Oto jest Kasia Porządkowanie..

oto jest kasia Odkryj karty.

Do tego jeszcze spódniczka w kratkę i sweterek granatowy, własnoręcznie przez mamę zrobiony na drutach.. Ma ona starszego brata, ale jako najmłodsza jest oczkiem w głowie rodziców, którzy trochę ją rozpieszczają.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. 66 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. DownloadPlik Oto jest Kasia Test z lektury kl. III.doc na koncie użytkownika ziutka999 • folder do sprawdzenia i przeglądu - dla dzieci • Data dodania: 13 lip 2012Hej kochani - odpowiadajcie na pytaniaQ.. Rozwiąż test.. Klasa 7 Klasa 8 Polski Syzyfowe Prace Test z lektury.. Rodzina wyrazów - Uzupełnianka wyrazowa.. Kim był tata Antolki.Ćwiczenia dla dzieci na motywach lektur dla klas 1-4.. Buzia rumiana, okrągła, trochę nadąsana.. Kto jest autorką książki "Oto jest Kasia"?. Publikacja zawiera test dotyczący znajomości lektury klasy III "Oto jest Kasia".. Przejdź na witrynę z plikiem: om.gy/ticgQ.Oto jest Kasia.. Wszyscy są zdziwie-ni, że nie ma Antolki.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Inne tryby testu.. Malutka Agnieszka wymaga ciągłej troski i opieki, więc Kasia przestaje być w centrum zainteresowania.. Autor: Mira Jaworczakowa.. Oczy ciemne, ani ładne, ani brzydkie - takie sobie zwyczajne, szarobure; nos odrobinę zadarty, włosy proste, porządnie przyczesane..

- Dzień dobry, Kasiu!oto jest kasia tekst lektury.

Jak dobrze znasz lekturę "Oto jest Kasia"?. Quiz Oto jest Kasia - quiz, test wiedzy, IQ, sprawdzian, ankieta darmowy quiz, test wiedzy, sprawdzian: pin.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Sądzi, że jeśli zmusi wszystkich, by się nią zainteresowali, to wszystko będzie tak, jak dawniej.W powyższej ofercie lektura "Oto jest Kasia" Miry Jaworczakowej, a wśród ćwiczeń: Plan wydarzeń, Bohaterowie, Kto to powiedział?. Udostępnij.. Jaką niespodziankę przywiozła mama?. Książka należy do serii.. oto jest kasia Odkryj karty..

dlatego, że była zazdrosna o małą siostrę

.. Wydawca: Nasza Księgarnia.. PIĘCIOPSIACZKI 1 2 Lektura do słuchania Wanda Chotomska Audiobook PIĘCIOPSIACZKI 1 2 Lektura do słuchania Wanda Chotomska Audiobook: pin.jak dobrze znasz lekturę ,,Oto jest Kasia".. alternatives.KARTY PRACY- Oto jest Kasia • pliki użytkownika Aga7675 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 31.jpg, 32.jpgOto jest Kasia.. wg Bartosz152.. Artysta: Hanna Czajkowska..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt