Streszczenie odcinków elif 1106

Pobierz

Żałuje tego, jak dzisiaj potraktowała Kerema.. "M jak miłość" odc.. Emisja epizodów odbędzie się w dniach 21-23 lutego .Produkcja opowiada historię nieszczęśliwej miłości.. Jülide widzi coraz większy wpływ Tufana na zachowanie chłopca.. Prawnic.. Safak przeżywa zachowanie Emirhana [7.12] "Miłość i przeznaczenie" to opowieść o losach Zeynep.. Birce jest zrozpaczona.Elif odcinek 1107: Powrót Akina!. Streszczenie 1148. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco: Melek słyszy, jak Kerem mówi Humeyrze, że podejrzewał, że Asli jest .Serial "Elif", odcinek 1106 - streszczenie.. Bardzo niepokoi się, że nie wróci z Włoch, a ona straci szansę na przeżycie miłości swojego życia.Elif odcinek 1157.. ".Chce jak najszybciej usiąść do stołu i w rodzinnym gronie, razem z Melek i Elif, zjeść spokojny posiłek.. Şafak i Leman pocieszają ją i oferują swoje wsparcie w wychowaniu Emirhana.. Przez ten okres nie będą także publikowane streszczenia.. Kiymet ostrzega służącą, że jeśli powie o tym Melek, straci pracę i jedyne źródło utrzymania.. Dziewczyna jest wyraźnie zmieszana.. [Streszczenie + Zdjęcia] 24 listopada 2021Turkweb.pl 1107: Emirhan wbiega do sklepu i siada na krześle przy biurku.. Bardzo niepokoi się, że nie wróci z Włoch, a ona straci szansę na przeżycie miłości swojego życia.1106: Asli, Birce i Filiz są w kawiarni..

1107 - streszczenie: Filarski wciąż spotyka się z Moniką.

Streszczenie odcinka 1106 Şafak bardzo przeżywa to, że Emirhan tak bardzo się od niego odsunął.. Birce nie przestaje myśleć o Akinie.. Birce nie przestaje myśleć o.Streszczenie 1106. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco: Safak przeżywa, że Emirhan gorzej go traktuje.. "Zobacz, co jest napisane pod spodem.. "Jestem bardzo zły, tato.. "Elif", odcinek 1106 - STRESZCZENIE.. Streszczenie.. Też wolisz białe mięso?. Birce nie przestaje myśleć o Akinie.. Bardzo niepokoi się, że nie wróci z Włoch, a ona straci szansę na przeżycie miłości swojego życia.Elif - odcinek 1106 Şafak bardzo przeżywa to, że Emirhan tak bardzo się od niego odsunął.. Jülide widzi coraz większy wpływ Tufana na zachowanie chłopca.. Melek jedzie do kawiarni, gdzie Kymet ma się spotkać z synem.. Jülide widzi coraz większy wpływ Tufana na zachowanie chłopca.. Czas trwania: 45min.Gdy Asli prosi Kerema o pozwolenie, ten zgadza się od razu, by zrekompensować jej poprzedni afront.. Co będzie przeżywał Safak?. "Co się dzieje, mój lwie?". Natomiast Birce żałuje, że.1106 Şafak bardzo przeżywa to, że Emirhan tak bardzo się od niego odsunął.. Odcinek 1160 Melek szuka kartki z dziennika Macide.. Dowiaduje się, że Kerem podejrzewał dziewczynę o związek z innym mężczyzną.Bizi Facebook'ta takip edin: en Facebook: على الفيسبوك .Nowe odcinki Przysięga seriale/obyczajowe Rajskie klimaty seriale/obyczajowe Egzamin z życia seriale/obyczajowe Apetyt na życie seriale/obyczajowe Siostry seriale/obyczajowe Zobacz także: seriale bez ograniczeń Mała wielka miłość seriale/komediowe Cisza nad rozlewiskiem seriale/obyczajowe Słodkie życie seriale/komediowe Plebania seriale/obyczajoweSerial "Elif", odcinek 1106 - streszczenie..

1106 streszczenie: Władek wychodzi na spotkanie biznesow...Serial Elif odcinek 205.

Jülide widzi coraz większy wpływ Tufana na zachowanie chłopca.. Emisja: wtorek, 7 grudnia 2021 Şafak bardzo przeżywa to, że Emirhan tak bardzo się od niego odsunął.. Mahirowi w ostatniej chwili udaje się uciec.. Birce nie przestaje myśleć o Akinie.. Akcja przenosi się do restauracji, gdzie spotkali się Humeyra i Levent.. 267 90 komentarzy 12 udostępnień Polub toBirce jest załamana, gdy słyszy najnowsze wieści o Akinie.. - "Prawie zniszczyłeś sklep".. W rezydencji Necdeta dochodzi do strzelaniny [STRESZCZENIE, ONLINE - serialu Elif] GM/telemagazyn.pl 14 marca 2018, 12:49"M jak miłość" odcinek 1107 w TVP2 w poniedziałek 5.01.2014 o godz. 20.40.. Czy mężczyzna wróci do kraju?. Jülide jest załamana zachowaniem syna.. Dlaczego?. Z kolei Kerem jest zły na Asli.. Przeczytaj.Mężczyzna odwraca głowę i dostrzega Asli.. Powodem jest uczucie jakie łączy ją z Kenanem.. Matka mężczyzny nie chce.Kochani, w dniach 4-18 lutego serial Elif nie będzie emitowany z uwagi na trwające w tym czasie transmisje z Zimowych Igrzysk Olimpijskich.. "Barwy szczęścia" odc.. Hümeyra ma wątpliwości, czy powinna powiedzieć Keremowi o ich bracie.. Emisja: wtorek, 7 grudnia 2021 Şafak bardzo przeżywa to, że Emirhan tak bardzo się od niego odsunął..

Bardzo...Elif - streszczenia odcinków Turcja 2018 Odcinek 1161 Jülide dowiaduje się, że jest w ciąży.

Gülsüm mówi jej o zakrwawionych koszulach Kymet.Elif odcinki 1147, 1148, 1149 streszczenia.. Pozostałe dwa seriale tureckie na antenach TVP (Przysięga i Miłość i przeznaczenie) będą emitowane normalnie.. Macide zaprasza bliskich na kolację.. Jülide widzi coraz większy wpływ Tufana na zachowanie chłopca.. Melek ją jednak do tego namawia, twierdząc, że Kerem ma prawo poznać prawdę .Streszczenie 55. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" prezentuje się następująco: Mehdi nie chce, by Zeynep szła nocą do pracy, dlatego zamyka drzwi do domu.. Birce nie przestaje myśleć o Akinie.. - zakrzykuje nagle projektantka i pokazuje koleżankom telefon, na którym wyświetlone jest zdjęcie, które Akin opublikował na portalu społecznościowym.. "Ja kurczaka w sosie grzybowym.. Doznaje szoku, gdy Macide przyprowadza do domu Kiymet, a córkę oskarża o nieludzkie traktowanie jej siostry.. Birce nie przestaje myśleć o Akinie.. Julide jest przekonana, że za wszystkim stoi Tufan.. Mimo prób, Hümeyrze nie udaje się wyjaśnić matce motywów swojej decyzji.. "Elif", odcinek 1148: Streszczenie epizodu.. Dziewczyna wywodzi się z biednej rodziny, dlatego gdy .. "Barwy szczęścia", odcinek 1106 w TVP2 w poniedziałek 14.04.2014, o godz. 20.05.. Bardzo niepokoi się, że nie wróci z Włoch, a ona straci szansę na przeżycie miłości swojego życia.Kochani, w dniach 4-18 lutego serial Elif nie będzie emitowany z uwagi na trwające w tym czasie transmisje z Zimowych Igrzysk Olimpijskich..

262262 47 komentarzy 12 udostępnieńElif odcinek 1148 streszczenie.. Melek przypadkiem słyszy rozmowę Kerema i Hümeyry na temat Asli.

- pyta ochroniarz.. Şafak rozmawia też z Tufanem prosząc, aby starał się być odpowiednim wzorcem dla syna.Elif odcinek 1106: Kiymet niszczy kwiat Elif!. "Normalna fotografia" - stwierdza Asli.. "Co weźmiesz?". Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00.. Jülide widzi coraz większy wpływ Tufana na zachowanie chłopca.. Przez ten okres nie będą także publikowane streszczenia.. Melek poznajemy, gdy zostaje odprawiona z domu swoich pracodawców.. "Spójrzcie na to!". Gülsüm nie mogąc ryzykować, obiecuje milczenie.. Streszczenie Şafak bardzo przeżywa to, że Emirhan tak bardzo się od niego odsunął..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt