Napisz co robisz w domu po niemiecku

Pobierz

Później idę się spotkać z przyjaciółką.. Po szkole odrabiam lekcje.. Nie będę ukrywała, że jestem kompletnie pusta z niemieckiego i pojęcia nie mam jak to napisać a murze poprawić oceny bo jestem w klasie maturalnej i niedługo zaczynają mi się fakultety i kończy mi się j. niemiecki.Wpisz odpowiedzi w komentarzu lub w mailu a ja sprawdzę czy Twoje rozwiązanie jest poprawne: Napisz podane niżej godziny zarówno w wersji potocznej jak i oficjalnej : 4.15 11.45 3.30 11.20.. Następnie umyłam zęby i ubrałam się.. Co dziennie muszę ścielić łóżko.. Uczę się j.angielskiego 2 godziny.. Zgłoś nadużycie.. - heim, zuhause, zu Hause, daheimPo dwóch godzinach idę coś przegryźć.. Niskie temperatury czasami prowadzą do złego nastroju i przeziębień.w domu - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Jesień jest chyba najmniej pożądaną porą roku.. Co tydzień podlewam kwiaty.. Polish Weszliśmy do domu wyposażonego w specjalny system nagrywania amatorskich filmów.Uwzględnij w nim: a) w której części domu zajmujesz pokój b) wielkość pokoju c) jakie meble masz i stoją (trzy informacje) d) co wisi na ścianach e) co robisz i kogo przyjmujesz w swoim pokoju.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Ta krótka forma wypowiedzi podobnie jak pozostałe ma na celu głównie zwięzłe przekazanie najważniejszych informacji.Hobby po niemiecku z wymową Wyrażanie swoich zainteresowań w języku niemieckim to bardzo ważna umiejętność..

Co znaczy i jak powiedzieć "w domu" po niemiecku?

die hohen Berge erreichen - zdobywać szczyty.. Biznes i Finanse (34989) Biznes i Finanse (34989) Wszystkie (34989) Banki (7635) Bankowość Elektroniczna (98) E-biznes (3893) Ekonomia (1858) Fundusze .Co robisz chętnie, chętniej, najchętniej oraz niezbyt chętnie.. Chętnie czytam książki Chętniej uczę się biologii Najchętniej gram na komputerze Niezbyt chętnie chodzę do szkoły:) z góry dzieki :) .. Polish Weszliśmy do domu wyposażonego w specjalny system nagrywania amatorskich filmów.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz, co Ty robisz chętnie/ chętniej/ najchętniej - Niemiecki.Jak powiedzieć po niemiecku że w pokoju znajduje się łóżko, biurko,szafa,komoda 2011-01-20 17:24:21 Pare zdań po niemiecku 2010-11-16 20:05:57 10 zdań po Niemiecku 2009-02-15 13:33:33Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. durch den Wald wandern - wędrować przez lasWpis na bloga po niemiecku jest formą pisemną, która obowiązuje na maturze z języka niemieckiego od niedawna.. den Rucksack packen - pakować plecak.. W domu odpoczywałam.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Gdy jesteśmy już w domu włączam telewizor i oglądam moje seriale .Przykłady użycia - "do domu" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

Zwroty o ochronie środowiska po niemiecku.

Czasami myje garnki.. Pytania .. Kiedy wracam do domu są już rodzice i z nimi jadę do sklepu.. Zadanie jest zamknięte.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. auf Felsen klettern - wspinać się na skały.. [Po angielsku] , później przetłumacz na polski.. ;) W sobotę śpię długo.. Trenuję 1 godzinę.. Chodzę z psem na spacer.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. W nocy .Kolory w Domu (5841) Kuchnia (2278) Kupno Domu lub Mieszkania (1322) Majsterkowanie (1397 .. 88% Opis dania Potem umyłam .Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Jem śniadanie i ubieram się.. Ta forma wypowiedzi z pozoru wydaje się prosta, lecz warto pamiętać, że składają się na nią elementy m.in. wiadomości, zaproszenia, opowiadania, opisu, recenzji oraz umiejętności wyrażania opinii.Przykłady użycia - "po niemiecku" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Polish Przygotowałam różne sposoby liczenia po angielsku, następnie po niemiecku , po hiszpańsku, po francusku.Przykład opisu domu po niemiecku z tłumaczeniem Opis domu po niemiecku - wzór.. Godziny po niemiecku to temat dość prosty pod warunkiem, że ma się opanowane liczby.Ogłoszenie po niemiecku to jedna z najpopularniejszych krótkich form wypowiedzi w języku niemieckim..

po niemiecku.

To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćZobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Napisz 10 zdań o tym co robisz w wolnym czasie.. Jem obiad.. Następnie mam trening światkówki.. Kończy się ciepłe lato i robi się chłodno, często deszczowo i wietrznie.. die Wanderschuhe anziehen - ubierać buty do chodzenia po górach.. Zjadłam obiad.. Potem poszłam do szkoły.. Najlepsze rozwiązanie.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Quizy ; Kategorie .. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. W soboty pomagam mamie w sprzątaniu całego domu.. O 13 mam kurs j.angielskiego.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. po niemiecku.. am Lagerfeuer sitzen - siedzieć przy ognisku.. Taka kwalifikacja z pewnością przyda nam się podczas rozmowy o prace, czy przy zwykłej koleżeńskiej pogawędce.Tych słówek warto się nauczyć gdy będziemy chcieli wyjechać na urlop do krajów niemieckojęzycznych.Napisz po niemiecku 12 zdań o tym, co robisz dla zdrowia.. Odpoczywam.. O 19 idę z moimi przyjaciółmi do kina.Potem idziemy do Diskoteki.. Parę razy w tygodniu robię pranie.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.Proszę o pomoc !. (jeżdżę kominikacją miejską) Co szkodzi środowisku?. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam..

Robię zakupy i myję akwarium.Przykłady użycia - "co robisz?"

Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Napisz w 6 zdaniach co teraz robisz po niemiecku?. Pojawia się ono też jako praca domowa.. Idziemy gdzieś albo siedzimy w domu i sobie rozmawiamy.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Potem idę odprowadzić kawałek przyjaciółkę z moim psem.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt