Test tajemniczy ogród trudny

Pobierz

!To że jesteś anonimowy/a to nie znaczy że to nie jest hejt.Tajemniczy ogród - test znajomości lektury.. Z panem Cravenem 20.Jak nazywała się rezydencja wuja Mary?. Czy ułożysz poprawnie imiona postaci z gier, które są trudne w pisowni?. Więcej.. 5.Dała jej ją Marta Sowerby .. Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Polski.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Rozdział 10.. Czy dasz radę przetrwać piekielnie trudny test z randomowych kategorii?. Czy masz kocie oczy?. Sadza b. Węgielek c. Skomentuj.. Dom pana Cravena a) miał 600 lat b) miał 100 lat c) był nowo wybudowany.. To test wiedzy z lektury ,,Tajemniczy Ogród" Powodzenia.. #tajemniczyogrod #lektury #lekturyszkolne.. "Tajemniczy ogród" - jak dobrze pamiętasz.. 2 lata temu Poznajcie Mary, dziewczynkę, która pod wpływem przyjaźni i kontaktu z pięknem natury odkrywa, kim.TEST TAJEMNICZY OGRÓD: najświeższe informacje, zdjęcia, video o TEST TAJEMNICZY OGRÓD; Nie czytasz, nie idę z tobą do kina.. Udostępnij Udostępnij wg Sylwiapapiez.. Czy znasz znaczenie tych symboli z fusów?Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Zanurz się w świecie czarujących odcieni i wzorów.. Był bardzo miłym chłopcem, bardzo dobrze znał się na ogrodnictwie.. 3.Marta Sowerby była służbą w domu pana Crawena,siostrom Dicka (ogrodni, który pomagał Mary w tajemniczym ogrodzie), opiekunkom głownej bochaterki Mary Lenox oraz curkom poczciwej Zuzanny Sowerby..

Mary nazwała swój ogród tajemniczym.

Potem kilka razy chętnie do niej wracałam i teraz, z perspektywy wielu lat, mogę powiedzieć, że chyba właśnie ta powieść rozbudziła moją wielką miłość do angielskiej klasyki.Od 4 stycznia przez całe ferie o godz. 10.35 i 11.35 - w ramach "Zimy z Radiem" - będziemy emitować fragmenty słuchowiska z 1994 roku wg powieści Frances Hodgson Burnett "Tajemniczy ogród" w .Tajemniczy ogród - Motyw miłości rodzicielskiej Mamy tu do czynienia z dwiema zupełnie różnymi postawami.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test z Lektury "Tajemniczy Ogród" Sprawdzicie tu znajomość na temat lektury "Tajemniczy Ogród" Tagi dla tego testu: tajemniczy,ogród,test,lektura,trudne,5,klasaF.. Uporządkuj zdarzenia chronologicznie, dopisując odpowiednie cyfry w lewej kolumnie tabeli: .Quiz Tajemniczy Ogród - Super Test.. zdziwiło mnie pytanie z kim zaprzyjaźniła się mary i nie było tam poprawnej odpowiedzi ponieważ ona zaprzyjaźniła się z rudzikiem.ale w innym teście też było z gilem.ja bynajmniej miałam w mojej książce rudzikaTajemniczy ogród test.. a) wujek A. Craven b) pani Medlock c) służąca Marta d) Dick.. quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód ''.. Kto po podróży odebrał Mary w Londynie i zawiózł do Misselthwaite Manor?.

Czy masz kocie oczy?Zobacz quiz: Tajemniczy ogród.

Toteż gdyby Mary nie była przyszła³ po prostu fantaz ai chęć poznać książki, nie byłaby się chyba nigdy zapoznała z alfabetem.Zapytała Marthę o tajemniczy płacz w domu, ale dziewczyna jej nie odpowiedziała.. WYBIERZ I PODKREŚL JEDNĄ POPRAWNĄ ODPOWIEDŹ.. a) drobna, wysoka, brunetka b) drobna, szczupła, jasna blondynka c) dobrze zbudowana, szatynka, brązowe oczy 2.. Czarna 19.Z kim początkowo Mary jadała posiłki?. Sama b. Z panią Medlock c.. W Indiach 2.Matka się nią nie interesowała 3.Do Anglii, do wuja Cravena 4.Był on żony wujka Cravena, zamknął go wuj, po śmierci żony, gdyż tam umarła 5.Był bratem Marthy, synem Susan Sowerby.. Srebrne kolczyki w kształcie tulipanów zdobione markazytami oraz emalią.. Tajemniczy Ogród Witam:) Zapraszam do zrobienia testu :)* Trudny Test Lektury Tajemniczy Ogrod * Jak podglosnic telefon htc desire c Obsluga ssd1963 w bascom Klasa6 j ang zadanie 3str 28 Farba sniezka atest Wygolony bok fryzury damskie wlosy dlugie Gra smash creations lego ninjago Test pp instytucje gospodarki rynkowej Serwetki z koniakowa schematyAngielka, która ą miała nauczyć czytać i pisać, tak trudne miała zadanie, że po trzech miesiącach porzuciła mie sce², a inne e następczynie uciekały po krótszym eszcze prze-ciągu czasu..

Wybierz poprawną odpowiedź, aby kontynuować.tajemniczy ogród.

Polub.. Który opis najlepiej pasuje do głównej bohaterki - Mary Lennox?. 7.Był zakopany w ziemi.. Chodziła tam codziennie, wyrywała chwasty.. 8.Płacz Colina .Test ze znajomości lektury Makbet Williama Szekspira Zawiera 26 pytań.. Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Tajemniczym Ogrodzie #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #frances h. burnett, #tajemniczy ogród 944 x, 2017-11-22 11:59:44tajemniczy ogród.. H. BURNETT - "TAJEMNICZY OGRÓD" 1.. Przechodził przez mur.. Umarła na tajemnicza chorobę 18.Jak nazywała się oswojona kawka Dicka?. Test osobowości: Poznaj swoją ukrytą zaletę!. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Test: "Antygona" - charakterystyka postaci Charakterystyka bohaterów utworu "Antygona" Sofoklesa.1.. Odnajdź swoją ulubioną biżuterię w ogrodzie pełnym tajemnic.. Wypełnij darmowy quiz, test wiedzy, IQ, sprawdzian i sprawdź wynik teraz!Test ze znajomości lektury "Tajemniczy ogród".. 2.Bo był zamknięty na klucz przez pana Crawena a klucz był zakopany.. które są trudne w pisowni?. Pierwszą z nich obrazuje postać Archibalda Cravena, który aż do ostatnich stron utworu stara się za wszelką cenę unikać kontaktu z własnym synem, przypominającym mu tak bardzo zmarłą żonę.Tajemniczy Ogród Poznaj jego sekret Tajemniczy Ogród - kolorowe motyle, kwiaty czy barwne ptaki zachwycają baśniową naturą..

Rozwiąż test!Test wiedzy z książki ,,Tajemniczy ogród" ... Edytuj elementy.

Zaprzyjaźniła się ze starym ogrodnikiem.. !Ktoś się może nad tym napracował przepraszam ale jesteś bardzo nie miły/a mógłbyś/mogłabyś napisać np.gdzie szukać odpowiedzi a nie od razu obrażasz twórców tego quizu a tak wogule jak ci się coś nie podoba to po co wogule tu wchodzisz przestań obrażać!. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.. 6.Pokazał jej drogę Rudzik 7.Zajmował się nim Ben Weatherstaff.. Zawiera 16 pytań.. Udostępnij.. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród?. Tagi dla tego testu: nauka,lekturaTest - Seria pytań wielokrotnego wyboru.. Osadź.. 4.Tajemniczy ogród test Zobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!. Motyw .to może ich poszukaj!. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. Opublikowano: 11 luty 2010 | Drukuj | E-mail | Odsłony: 189986.. Gdzie Mary urodziła się?a.. Od uderzenia gałęzią drzewa w ogrodzie b. Zginęła w wypadku kolejowym c.. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. werindaxd 5 lat temu.. "Igrzyska śmierci" i inne najgłośniejsze ekranizacje dla młodzieży ostatnich lat"Tajemniczy ogród" w dzieciństwie był jedną z moich ulubionych książek i niemal znałam ją na pamięć.. Gdzie wychowywała się Mary?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt