Przysięga streszczenie następnego odcinka

Pobierz

Nie jest szczęśliwa.. Narin i Kemal cieszą się, że wkrótce Kemal rozwiedzie się z Kumru.. Ostatni odcinek serialu Przysięga jako powtórkę można oglądać w TVP 1 następnego dnia po emisji o 5:10.Przysięga odcinek 595.. Rok produkcji: 2019 Czas trwania: 42 min Kategoria: 12+ Data publikacji: 2021-08-13 21:12.. - "Widzę tych ludzi pierwszy raz w życiu".. Udostępnij.. Szefowa się zgadza.Streszczenie 589. odcinka serialu "Przysięga" można znaleźć poniżej.. Ostatni odcinek powtarzany jest też w telewizji.. Mert i Kemal czuwają przy niej w szpitalu.. Udostępnij.. Reyhan wychowała się na prowincji.. Przychodzi do Yigita następnego dnia po ślubie, czym wszystkich zaskakuje.. Yigit zakupuje oraz przekazuje jej prezencik.. Odcinki 137 i 138 trafią tam po emisji w TVP 1.Przysięga - opis 402 odc.. "Twierdzisz, że to nie oni strzelali?. Streszczenie.. Przysięga ostatni odcinek, powtórki.. Wszystkie odcinki po polsku emitowane są w TVP 1 i można je też obejrzeć w internecie na VOD TVP.. Kemal dostaje od Hakiego nagrania, ale człowiek Umita ogłusza go i kradnie mu dysk oraz komórkę.. Przysięga ostatni odcinek po polsku.. Songul próbuje.Przysięga - odcinek 473 Feride próbuje uciec mężczyźnie, który kupił ją za długi od jej ojca.. Oboje nie mogą jednak powrócić na miejsce, ponieważ samochód mężczyzny się zespół.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 591: Gulperi nie zgadza się na rozwód!.

Streszczenie odcinka.

Emir próbuje udowodnić Gulperi, że Fatma nie jest wobec niej szczera i może ją skrzywdzić .Przysięga 586 streszczenie odcinka.. Przysięga 579 streszczenie odcinkaStreszczenia przeczytasz w powyższej galerii.. Gulperi zeznaje na policji, że to Emir zabił Fatmę.. 578: Emir jest w komisariacie, rozmawia z komisarzem.. Następnego dnia ma się odbyć przyjęcie, na którym Emir ogłosi zawarcie małżeństwa.. Turecki serial Przysięga po polsku emitowany jest w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05.W nowym odc.. 57: Zeynep mówi Kibrit o rozwodzie!. Gulperi wprowadza się do rezydencji, jednak nadal nie chce jeść przy stole razem z rodziną.. Feride w nowej pracy wciąż ma kłopoty.. Cavidan zdecydowała się podjąć decyzję o jak najszybszych odejściu, tymczasem Gulperi odbiera swoje dokumenty wizowe oraz paszportowe.. Emir spotyka na uczelni dawnego kolegę.Powtórki emitowane są następnego dnia o 7:10.. W najnowszym epizodzie Cavidan chce, by Emir poślubił Tulay.. Podajemy streszczenie nowego .Miłość i przeznaczenie odc.. Streszczenie odcinków serialu.. Oya kupuje Gulperi piękną suknię.. "Tak, jestem pewien" - potwierdza syn Cavidan.. Narin zostaje przewieziona do.Przysięga streszczenie szczegółowe odcinków 585, 586, 587 po polsku.. Feride ukazuje Emirowi rodzinny dom, tymczasem kupiec odwołuje swoje spotkanie w ostatniej chwili..

583 - streszczenie, opis.

56: Zeynep dostaje zaliczkę!. Ponadto wszystkie odcinki Przysięgi w internecie udostępniane są na TVP VOD za darmo i po polsku.. Przysięga odcinek 582.. Co się jeszcze wydarzy?. Następnego dnia Jermołaj wyzywa Altana na pojedynek.Przysięga odc.. Elif wszystkie odcinki po polsku Serial Elif to jeden z kilku tureckich seriali emitowanych obecnie po polsku w Telewizji Publicznej.. Ponownie błaga go, by podjął się zlecenia na jego życie.. Kasim po raz kolejny grozi Emirowi.. Streszczenie.. Czytaj także: W głębi lasu - polska adaptacja powieści Harlana Cobena!Elif 1148, 1149 po polsku.. Następnego dnia ma się odbyć przyjęcie, na którym Emir .Przysięga odcinek 578: Gulperi zostaje żoną Emira!. Mujgan dowiaduje o związku Cemile!. Serial online za darmo można oglądać na WP Pilot w porze emisji.. Odcinek 597 Gulperi nie zgadza się na ogłoszenie jej małżeństwa z Emirem.Przysięga odcinek 556 streszczenie odcinka.. Narin zastaje Kemala śpiącego przy biurku i opowiada mu o liście, który dostała Sehriye (Derya Kurtuluş).. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji.. Nie ma bowiem gdzie się podziać.. Następnego dnia ma się odbyć przyjęcie, na którym Emir ogłosi ich małżeństwo..

587 - streszczenie, opis.

Streszczenie.. [Streszczenie + Zdjęcia] Elif odcinek 1159: Mahir wyznaje miłość Melek!. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. Emir domyśla się, że z Feride coś się dzieje i postanawia jej pomóc.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 588: Gulperi przeprasza Emira!. Narin przechodzi operację ratującą życie.. WP Pilot umożliwia oglądanie telewizji TVP 1 na żywo, dzięki czemu serial Przysięga 137 i 138 można obejrzeć online.. Yigit budzi się w nocy i idzie do pokoju Gulperi.. Emir zaczyna szukać prawdziwego listu od Feride.Przysięga 578 streszczenie odcinka.. [Streszczenie .Przysięga odcinek 598.. Mujgan przekonuje Benal do przeprowadzki!Przeczytaj poniższe streszczenie 582. odcinka Przysięgi!. Ucieka, ale Emir znajduje ją przed meczetem i sprowadza do domu.. Rok produkcji: 2019 Czas trwania: 43 min Kategoria: 12+ Data publikacji: 2021-08-12 21:10.. Mert stale cierpi po utracie matki, tymczasem Narin chce mu pomóc, choć wie, że nie będzie to łatwe zadanie.PoprzedniWszystkie odcinkiNastępny.. Przysięgi: Mert niezwykle cierpi po utracie matki, natomiast Kemal w przeciwieństwie do Narin chce pozostawić mu wybór.Co się wydarzy w 587 odc.. Ostatni odcinek w TV powtarzany jest następnego dnia .Przysięga Odcinek 464 / Przysięga..

Tulay poprzysięga zemstę.

Akin oświadcza się Birce!. serii?. Podajemy streszczenie nowego .Przysięga - odcinek 521 Feride jest coraz bardziej zaskoczona zachowaniem Umita.. Kolejne spotkanie Mujgan i Burhana!. Wszystkie odcinki online można oglądać na WP Pilot i TVP VOD.. Wszystkie odcinki online za darmo można oglądać na żywo na WP Pilot lub powtórki na TVP VOD.. Gulperi wprowadza się do rezydencji, jednak nadal nie chce jeść przy stole razem z rodziną.. Co stanie się w 402 odc Przysięga?. Odcinki […] Komentuj.. Serial można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05 w TVP 1.. Sehriye wraca do pracy w ich domu.. Jeśli przegapiłeś któryś z odcinków "Przysięgi", są one również dostępne online na stronie VOD TVP.Przysięga szczegółowe streszczenie odcinków.. Taci zawozi ją do rezydencji Tarhunów.Streszczenie 588. odcinka serialu "Przysięga" można znaleźć poniżej.. Stan zdrowia Hasana poprawia się!. W najnowszym epizodzie Gulperi przyjaźni się z Yigitem.. Turecki serial "Przysięga" emitowany jest od poniedziałku do piątku o 16:05 w TVP 1.. Narin składa fałszywe zeznania!. Wraz z opiekunką pozostaje w rezydencji.Marysia zwierza się Jermołajowi na temat jej relacji z Altanem.. Co się jeszcze wydarzy?. Przysięga - streszczenia odcinków Turcja 2020 Odcinek 598 Gulperi wprowadza się do rezydencji.. Tulay kłamie Emirowi, że Gulperi się na nią rzuciła, gdy przyszła zaoferować jej pomoc.. Przysięga odc.. Gulperi ma poczucie winy i chce odejść.. Tulay pozoruje swoje porwanie.. Oya kupuje Gulperi piękną suknię, a Tulay poprzysięga zemstę.Przysięga Odcinek 465 / Przysięga.. Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia.W 240. odcinku serialu "Przysięga" Emir chce jak najwięcej czasu spędzać z Reyhan.. Tulay jest w szoku!. Cavidan (Gül Arcan) boi się aresztowania i kompromitacji.. Wszyscy domownicy chcą, by Emir pozbył się jej.Streszczenie 464. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Feride prosi właścicielkę butiku o możliwość przenocowania w sklepie.. Ercan donosi siostrze, że Emir sprawił Gulperi drogi prezent .Miłość i przeznaczenie odc.. ".Dla fanów tego serialu prezentujemy streszczenie szczegółowe nadchodzących odcinków Przysięgi 584, 585, 586, 587 i kolejnych.. Emir ogłasza bliskim, że wyjeżdżają za granicę..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt