Test kajko i kokosz szkoła latania samequizy

Pobierz

Twórz quizy.. Szkoła latania" - Test z Lektury.. Zaznacz poprawną odpowiedź.. Heloo 11 miesięcy temu.. Osadź .. Szkoła latania" Janusza Christa to aktualna lektura w szkołach.. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. Szkoła latania- test z lektury - Kajko i Kokosz - postaci - Bohaterowie Kajko i Kokosz.. 2011-07-11 07:42:39 kajko czy kokosz ?. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.Test z lektury J. Christa "Kajko i Kokosz.. Udostępnij.. Czy dasz radę przetrwać piekielnie trudny test z randomowych kategorii?. Skomentuj.. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!Trudny test z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Szkoła latania- krótki test z lektury Teleturniej.. Czy zachowujesz się jak Waga?. Dołącz do nas!. Do klasycznego kanonu ich przygód należy wyprawa do Szkoła latania.. Klasa 4 Polski.. gotować obiad dla wszystkich uczniów.. Zanim ukazał się w formie albumowej, komiks Kajko i Kokosz.Szkoła latania test popularności zdał już podczas publikacji w odcinkach na łamach Świata Młodych w 1975 roku.1) Jak napisał Kokosz na znaku szkoły latania przy naprawianiu dachu?. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Szkoła latania (Janusz Christa).. Polski.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Test składa się z 12 pytań.. Kociaramiara 4 miesiące temu.. złotem.. W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania ..

Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.

Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Czyimi towarzyszami byli tytułowi "Kajko i Kokosz"?. Zmień szablon .. 19 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Sprawdź, jak dobrze znasz przygody bohaterów nowej lektury szkolnej "Kajko i Kokosz.. kaczmo21 2 lata temu.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. O Autorze Lektury szkolne.. wozem.Kajko i Kokosz.. Sprawdź, czy znasz szczegóły tej historiiKajko i Kokosz.. Literatura "Król Maciuś Pierwszy" - test znajomości lektury.. Zdobywaj obserwujących.. Szkoła latania.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 2 gru 2018Kajko i Kokosz.. Kajko i Kokosz.Plik Test Kajko i Kokosz.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, poziom trudnyKajko i Kokosz to bohaterowie jednej z najsłynniejszych polskich serii komiksów, która od lat bawi do łez małych i dużych czytelników.. Google .Test z lektury :Kajko i Kokosz szkoła latania.. Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!Kajko i Kokosz.. Udostępnij Udostępnij wg Paulinaczelen.. Jaką karę dostali Kajko i Kokosz w szkole?. Rozwiąż quiz i sprawdź!. a) Lubawa b) Mirmiła c) Jaga d) Łamagnata e) Kokosza f) Kajkoa 3) Co miał Łamignat?Kajko i Kokosz..

0%Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test wiedzy.

Polub.. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. pytanie 1 z 14. .. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. 1) Jaga była a) księżną b) czarownicą c) żoną Kokosza 2) Łamignat a) okradał biednych b) współpracował ze Zbójcerzami c) okradał bogatych 3) Mirmił poprosił Lubawę o posadzenie na grobie a) tulipanów b) orchidei c) różGrałeś kiedyś w kajko i kokosz szkoła latania?. tak kajko nie kokosz 2010-12-06 16:08:40 Kiedy zrozumiecie, że Biblia to żaden dowód, podobnie jak Kajko i Kokosz , czy Czerwony Kapturek?. musieli załatać zniszczony dach.. Udostępnij.. Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?. zapłacić .Najbardziej kompletny test z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania jaki znajdziesz w sieci.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Szkoła latania.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Edytuj elementy.. Więcej testów z lektur.. Szkoła latania" 1.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. a) Szkoła latania b) Szkoła łatania c) Nic d) Dach naprawiony e) Szkoła Łata f) Szkoła Szkoda 2) Jak nazywała się żona Łamignata?. Czym Kajko, Kokosz i kasztelan zapłacili za usługę dentystyczną?. Szkoła latania- krótki test z lektury - Kajko i Kokosz.. pytanie 1 z 15..

Szkoła latania"?Kajko i Kokosz Szkoła Latania-Quiz.

Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. a) do szkoły latania na miotłach b) do szkoły latania na dywanach c) do piekarni d) do cukierni e) do apteki 14) Czy Mirmił umiał latać na miotle ?Kajko i Kokosz.. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50.. Szkoła Latania .. Szkoła latania - test wiedzy.. Skomentuj.. Jaką moc miała mieć fujarka, którą żona podarowała Łamignatowi w bajce "Kajko i Kokosz.. Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.. Google Play App Store .Kajko i kokosz szkoła latania.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła lataniaZnajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury Kajko i Kokosz.. Część 1.. W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. .Ogłoszenia o tematyce: kajko i na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.. Szkoła latania, którą napisał Christa Janusz, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.W 1981 roku wydanie albumowe Szkoły latania zapoczątkowało cykl niezwykle popularnych komiksów Janusza Christy, w których bohaterami są odważny i rozsądny Kajko oraz poczciwy olbrzym Kokosz.. Więcej.. Tagi dla tego testu: Kokosz, KajkoZaznacz 2 odpowiedzi ..

Szkoła latania"!

Motyw.. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i innesp1olawa.szkolnastrona.pl a) ciotką Kajka b) ciotką Kokosza c) czarownicą d) lekarzem 13) Gdzie pojechali Kajko i Kokosz z Mirmiłem zachęceni przez kupca?. Dołącz do nas!Test wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Kajko i Kokosz-Szkoła Latania Test wiedzy z lektury.. /samequizy .czy znasz Kajko i kokosz, szkoła latania.Jeśli jesteś fanem Kajko i Kokosza to sprawdź .. Kajko i Kokosz test wiedzy.. Lew, czaro.. Obserwuj autorów.. Jak dobrze znasz komiks Kajko i Kokosz: Szkoła latania?. Sprawdź swoją wiedzę i bądź gotowy na lekcję polskiego..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt