Elif dzisiejszy odcinek streszczenie po polsku

Pobierz

Mimo dramatycznych .. Mętne odpowiedzi kobiety wzbudzają w niej coraz większe .Odcinek 1144.. Wychodzimy z pomocną dłonią wszystkim tym, kt.Elif odcinki 1128, 1129, 1130, 1131, 1132 streszczenia.. [Streszczenie + Zdjęcia] 26 stycznia 2022 Turkweb.pl.. Od samego początku produkcja, opowiadająca historię .. "Elif" odcinek 1144.. Melek w młodości pracowała jako służąca w domu wysoko usytuowanej rodziny Emiroğlu.. W kolejnych dniach emisja odcinków 1148, 1149, 1150.. W domu Kemala pojawia się policja!. [Streszczenie + Zdjęcia]Boi się, że mogła targnąć się na swoje życie!. Streszczenie.. Boi się, że mogła targnąć się na swoje życie!. Postanawiają, że już więcej nie dopuszczą do takiej sytuacji.Elif odcinek 1153: Kiymet mówi Humeyrze, że miała syna z jej ojcem!. Serial Elif po polsku można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00.. Streszczenie 1149. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco: Humeyra mówi Kiymet o wszystkim, co się dowiedziała, następnie żąda .Elif 1148, 1149, 1150 streszczenie szczegółowe po polsku.. Zadowolona postanawia dostarczyć je szybko do holdingu.. Elif odcinek 1150: Mahir poszukuje Kiymet!. Kiymet coraz bardziej dręczy Melek.. 1150: Akcja odcinka rozpoczyna się w domu Leman.Elif odcinek 1147: Humeyra i Levent postanawiają zgłębić przeszłość Kiymet!. [Streszczenie + Zdjęcia] 21 stycznia 2022 Turkweb.pl..

"Elif", odcinek 1150: Streszczenie epizodu.

Streszczenie 1147. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco: Hümeyra wypytuje Kiymet.. Odcinki oglądać można od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00 w telewizji TVP 1.. Mahir pokazuje Kiymet zakrwawioną bluzkę i oskarża ją o zabicie mecenas Fikret.. Şafak pojawia .Świat Seriali to źródło najświeższych informacji o aktorach, wątkach i nadchodzących zmianach w twoich ulubionych telewizyjnych produkcjach.. Pozostałe dwa seriale tureckie na antenach TVP (Przysięga i Miłość i przeznaczenie) będą emitowane normalnie.Miłośnicy Elif często szukają w sieci informacji, gdzie i kiedy można obejrzeć ostatni odcinek tureckiego serialu.. Melek ucieka wraz z dzieckiem.. "Ach, chyba myślałam o czymś innym" - tłumaczy swoją pomyłkę, a raczej przypadkowe powiedzenie prawdy mama Mahira.. Matka Kenana nie zaakceptowała tego związku i bezwzględnie odprawiła ciężarną służącą z rezydencji.. Emisja epizodów odbędzie się w dniach 24-25 lutego 2022 roku.Elif odcinek 1150 streszczenie.. Jülide i Şafak mają poczucie winy, że Emirhan był świadkiem ich kłótni.. W 1154. odcinku Elif, którego emisję zaplanowano na środę, 2 marca 2022 roku, Hümeyra postanawia powiedzieć Keremowi, że Kiymet urodziła syna ich ojcu.Dostępny jest tam zarówno dzisiejszy odcinek, jak i pozostałe.. Aby ją sprowokować pokazuje jej zdjęcie Ilyasa z inną kobietą..

- streszczenie odcinka.

[Streszczenie + Zdjęcia] 31 stycznia 2022Turkweb.pl 1153: Humeyra odwiedza grób ojca.. Melek udaje się dokończyć akcesoria.. Elif trafia do domu Kenana, który nie wie, że jest jej biologicznym ojcem.Serial Elif to jeden z kilku tureckich seriali emitowanych obecnie po polsku w Telewizji Publicznej.. W serwisie znajdziesz newsy o serialach, wywiady, plotki z życia gwiazd, galerie zdjęć, wideo, opisy odcinków i godziny ich emisji.Elif odcinek 1148 streszczenie.. Melek przypadkiem słyszy rozmowę Kerema i Hümeyry na temat Asli.. Fidan wyśmiewa się z miłosnych cierpień Gwiazdy.. Gwiazda jest załamana.. Elif 1147 wyemitowany zostanie w poniedziałek 21 lutego.. Dzisiejszy odcinek Elif można oglądać również następnego dnia po premierowej emisji o godzinie 5:40 rano w TVP 1.. Między nią, a Kenanem (najstarszym synem swoich pracodawców) rodzi się płomienne uczucie.. W internecie wszystkie odcinki Elif po polsku dostępne są na TVP VOD.. Dzisiejszy odcinek Elif powtarzany jest w TV następnego dnia rano.Elif odcinek 1152: Humeyra widzi zdjęcie ojca w pokoju ciotki!. Dzięki temu dowiesz się, co wydarzyło się w serialu.. "Dobrze, nieważne" - mówi Humeyra.Elif odcinek 1151: Wielka kłótnia w rezydencji!. Kerem jest w szoku!. Domyśla się, że on i Kiymet mieli romans!.

Elif - odcinek 1154.

Serial Elif streszczenie odcinków po polsku Elif 1146 streszczenie odcinkaPoniżej prezentujemy streszczenia wszystkich odcinków, które zostaną wyemitowane w najbliższym czasie.. Wszystkie odcinki Elif po polsku w VOD"Elif", odcinek 1149: Streszczenie epizodu.. "Wezwanie do modlitwy już się skończyło, ale mamy jeszcze nie ma.Elif, odcinek 1147 - streszczenie.. Mahir chce wyjechać razem z Melek i Elif!. Kerem przychodzi z propozycją [STRESZCZENIE ODCINKA] "Elif" 1144.. Sprawy jednak się skomplikują, gdy Kerem złoży Melek ciekawą propozycję.Opis filmu.. Dowiaduje się, że Kerem podejrzewał dziewczynę o związek z innym mężczyzną.Już teraz przeczytaj streszczenie 1138. odcinka Elif!. Przez ten okres nie będą także publikowane streszczenia.. Będzie to Elif odc.. "Jest tak wiele rzeczy, o które chce cię zapytać" - mówi, a po jej policzkach płyną łzy.. - "Chcia.Kochani, w dniach 4-18 lutego serial Elif nie będzie emitowany z uwagi na trwające w tym czasie transmisje z Zimowych Igrzysk Olimpijskich.. 1147: Kontynuacja sceny w pokoju Kiymet.. Macide i Kerem stają po stronie Kiymet!. Dzisiejszy odcinek Elif online po polsku na żywo można obejrzeć na WP Pilot.Elif - Odcinki do wyboru po polsku - YouTube.. W pokoju czeka ją jednak .Elif - co wydarzy się w ostatnim odcinku serialu?.

Elif odcinek 1138.

Odcinki serialu oglądać można w telewizji TVP 1.. [Streszczenie + Zdjęcia] - Seriale tureckie.. Melek związała się z hazardzistą, który chce sprzedać jej córkę, Elif, gangsterom.. Streszczenie 1150. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco: Kiymet nie wie dokąd pójść.Elif odcinki 1150, 1151 streszczenia.. 58: Mehdi pada na kolana przed Zeynep!. W jadalni znajdują się Humeyra, Melek, Elif i Gulsum.. [Streszczenie + Zdjęcia] Elif odcinek 1157: Humeyra mówi bratu o Muracie!. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 589: Emir i Gulperi składają papiery rozwodowe!. Streszczenie.. 1151: W rezydencji wszystko jest już gotowe do iftaru.. Tufan policzkuje Emirhana!. Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00.. Ta jednak jest nieubłagana!Elif streszczenie po polsku.Elif to turecki serial, którego pierwszy odcinek zadebiutował na ekranach naszych telewizorów w 2017 roku.. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. Romanse, intrygi, zdrady, morderstwa, porwania, pościgi oraz nagłe zwroty akcji - to wszystko odnaleźć można w Elif, czyli tureckim serialu .Elif odcinek 1112.. Streszczenia po polsku znajdują się poniżej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt