Przeczytaj ponownie 2 odcinek komiksu odpowiedz na pytania 1-7 zapisz odpowiedzi w zeszycie

Pobierz

18 marca 2020. by Jolanta Skolimowska in Lekcje dla klas 4, Lekcje zdalne.. s.64 -wykonamy na zajęciach.. Otwórz ćwiczenie pol.- społ.. Przeczytaj hasło o skrótowcach str.37 i .2.. Ćwiczenie 3 wykonaj w zeszycie.. Drodzy Uczniowie, apelujemy do Was o spokojne czytanie zamieszczonych scenariuszy.. Zapisujcie w zeszytach wyłącznie to, o co Was wyraźnie prosimy.. Swoje odpowiedzi zapisz w zeszycie przedmiotowym.. wykonaj zadania w ćwiczeniu str. 47 - 48; 14.05.. Porządkowanie obrazków zgodnie z kolejnością wydarzeń w opowiadaniu KĆ str. 87 ćw.. 2020 r. Klasa VPrzeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania: 1.. Wykonaj w zeszycie ćwiczeń zadanie 1 , 2 i 3 na stronie 52. s. 85. przyślij .. Przeczytaj drugie przypomnienie ze strony 217.. Aby utworzyć zdanie w present simple dla osób he, she i it dodaj do czasownika końcówkę -s np. plays,Wskaż elementy, które wywołały w tobie wskazane uczucia: DAJE.. "Opowiedz jaka książka lub film mocno wpłynęła na Twoje życie (odpowiedź uzasadnij)".. Powodzenia!. Piątek 05.06.. Odpowiedz na pytanie 1, 2, 3, (ustnie) Podręcznik str. 9.. Książka ucznia.. Jest to zadanie z klasy 6, Ćwiczenia nazywają się Look!. Odpowiedz na pytanie zawarte w zadaniu 1. s.217.. Użyj wyrazów z ramki.. 4.Wykonaj ćwiczenia 1 i 2 str. 8 karty polonistyczne oraz ćwiczenie 3 i 4 str. 9.. Zacytuj związane z kłamstwem wskazówki, które.Przeczytaj ponownie 7 odcinek komiksu i ułóż zdania w odpowiedniej kolejności..

91 Przeczytaj ponownie 7 odcinek komiksu i ułóż zdania w odpowiedniej kolejności.

Edukacja matematyczna.. Wykonaj ustnie zad.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2012-11-26 16:16:51.. Nalepianie nalepki z właściwym wyjaśnieniem powiedzenia: Stacja była pusta jak wymiótł Odszukaj to zdanie w tekście i przeczytaj na głos cały akapit .2.. Rachunek pamięciowy: (Uczniowie obliczają w pamięci iloczyny liczb przez 7 ) Poprawność dzielenia sprawdzamy za pomocą mnożenia :Język polski klasa 4.. To zadanie musi być rozwiązane indywidualnie przez każdego ucznia.. Może wymagać: odniesienia się do indywidualnych doświadczeńnapisz w zeszycie pytania uzywajac podanych wyrazow nastepnie dopisz odpowiedzi jeffa To jest przedmiot przyroda!. Odpowiedz ustnie na pytanie 2, 3, 4 str.26.. i nie usuwajcie mojego pytania to dla mnie ważne ok,ok oto pytanie: jak opisywać fasolę do klasy czwartej….KJulia :-) Fizyka Oblicz prędkość średnią samochodu ,który w ciągu 2 godz.i 20 min.. Indywidualne Odpowiedź na zadanie z Brainy 4. .. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu odpowiedz na każde pytanie (1-4).. Naucz się pięknie czytać tekstu na stronie 8 i 9 w podręczniku.. Proszę czekać.. 3 oceny | na tak 0%.. Zapoznaj się z wyrażeniami podanymi obok pytań.. Matematyka Kąt rozwarcia stożka ma miarę 120°, a tworząca tego stożka ma długość PI (3,14) Objętość tego stożka jest równa: 07.02.2022 o 20:10 rozwiązań: 1.przeczytaj wiersz "Dawne zabawy" ze str.53 podr..

0.Przeczytaj ponownie pocztowki z cwiczenia 2 i odpowiedz na pytania 1)How did Olga get to Bialowieza Forest?

Odpowiedz na pytania wykorzystując podane zwroty.. Mnożenie i dzielenie przez 7.. W zeszycie napisz metryczkę książki czyli: autora, tytuł, wydawnictwo i rok.. Jeżeli chcesz je zobaczyć, wejdź na Link i aktywuj konto premium, które da Ci dostęp do wszystkich .Cele: Potrafię udzielić odpowiedzi na pytania.Przeczytaj pytania w podręczniku na str. 63. s.255; Napisz co znaczą słowa z przypowieści "Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów" Temat: "Wartość przygotowań " Zapoznaj się z "Przypowieścią o pannach roztropnych i nierozsądnych" Odpowiedz na pytania 2,4 s.256Odpowiedzcie na te pytania 1 Zasady obywatelstwa polskiego 2 Uzyskanie podstawowych dokumentów 3 Bierne i czynne prawo wyborcze.potrzebuję na dzisiaj Hej Mam pytanie czy ktoś pisał sprawdzian z historii klasa 6 Dział 3 Odrodzenie Państwa Polskiego jak tak to piszcie pytania.Na podstawie tekstu ,,O pracy'' odpowiedz pełnym zdaniem na pytania w ćwicz.1 str.37.. Uzupełnij w podręczniku wykresy zdań z zadania 4.. Napisz odpowiedzi na pytania KĆ str. 88 ćw.. Mnożenie sposobem pisemnym- ćwiczenia z podręcznika mat.. Wykonaj ćw.. Synów Pułku w Grudziądzu 86-300 Grudziądz ul. Moniuszki 14 (56) 643-20-22 Przeczytaj kilka razy czytankę pt. ,,Babcia, czyli o tym, jak to jest mówić metaforami", s. 60-61- odpowiedz słownie na pytania pod tekstem..

8.Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania.

Proszę o pilną pomoc!. Do swojego nauczyciela przesyłajcie rozwiązania tylko wskazanych zadań.Przeczytaj razem z rodzicem tekst znajdujący się na stronie 6 i 7 w podręczniku.. @Gość Cześć, komentujesz rozwiązaniowe do tego zadania, jest ono dostępne tylko dla użytkowników wspierających stronę.. Kiedy używamy tych zwrotów i co one znaczą w języku polskim.. 50 PKT 4. odtworz argumenty usprawiedliwiające kłamstwo zawarte w tekscie.. Napisz w zeszycie opowiadanie według podpowiedzi w podręczniku pol.-społ.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Może ma ktoś tą książkę z tym tekstem i mi pomoże :) DAJE NAJ !Wpisz w każdą kratkę (1-3) tio n ues literę A, B albo C. zapytać o godzinę, Small, IAby think.. Question from @Anetko8 - Szkoła podstawowa - Język angielskiPrzeczytaj ponownie tekst z ćwiczenia 1 .. i odpowiedz ustnie na pytania 1, 2, 4; odpowiedź na pytanie 3 napisz w zeszycie; powtórz wiadomości o rzeczowniku i czasowniku str. 52 podr.. odpowiedz na pytania 1. why was there a traffic jam ?. Oprócz tego odpowiedz pisemnie - gdzie toczy się akcja i jakie występują postacie w tej czytance.. Zapisz w zeszycie zdania z ćwiczenia 2., które rozwinąłeś/ rozwinęłaś.. te ćwiczenia są żółte.. Temat: Nie jestem sam.2.. b 9 rozdziałów • Łamigłówki, krzyżówki, rebusy - utrwalenie materiału w .. Strona 20 zadanie 2..

How much of your body is water?Napisz pytania i odpowiedzi według wzoru.

Zakreśl literę A, B albo C. przebył drogę 140 km 08.02.2022 o 14:15 rozwiązań: 2..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt