Przysięga streszczenie odcinków 558

Pobierz

Przesuń zdjęcie palcem .Odcinek 558 < > Farma odc.. Co się jeszcze wydarzy?. [Streszczenie + Zdjęcia]Streszczenie 56. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" można znaleźć poniżej.. W najnowszym odcinku Mahir unika matki.. Streszczenie 558. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Songul korzysta z pieniędzy, które dostała po zmarłym mężu.. Emir zostaje ranny podczas pobytu w więzieniu, więc trafia do szpitala.. Fatma nastawia Gulperi przeciwko Emirowi.. Chcąc odzyskać pieniądze, Mert wplątuje się w kłopoty.. Streszczenie Kemal przejmuje pracę, którą miał wykonywać Taci.. [Streszczenie + Zdjęcia] 28 grudnia 2021 Turkweb.pl.. Feride martwi się o niego i nie wsiada na statek.. Streszczenie 589. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Cavidan chce, by Emir szybko poślubił Tulay.. Ercan obserwuje Emira i Gulperi na polecenie siostry.. Następne.. Program TV Stacje TVP 1 TVP 2 Polsat TVN Epic Drama TVN 7 TV 4Przysięga odcinek 558: Umit znajduje Feride!. Emir i Gulperi już po ślubie!. Zoja zostaje brutalnie pobitaElif odcinki 1150, 1151 streszczenia.. Tulay chce się pozbyć Gulperi!. Feride bardzo się tym martwi, więc ostatecznie nie wsiada na statek.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 590: Powrót stryjka Gulperi!. Emir zostaje ranny i trafia do szpitala.. Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze..

Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Elif".

Emir zostaje ranny w więzieniu i trafia do szpitala.. Idzie do szpitala, gdzie spotyka Umita.Odcinek 588 Ercan obserwuje Emira i Gulperi na polecenie siostry.. Emir zostaje ranny w więzieniu i trafia do.Przysięga odcinek 558: Opis i streszczenie Kemal decyduje się przejąć pracę Taciego.. Streszczenie 587. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Gulperi obwinia Emira o śmierć Fatmy.Przysięga Odcinek 558 / Przysięga.. 60: Nuh oświadcza się Cemile!. Kasim po raz kolejny zagrozi Emirowi.. Nie mówi o tym Narin, ale postanawia zdemaskować Songul i jej pomocników.. Mert ma własne plany.. 18 (sezon 1) .. Przysięga "Przysięga" odcinek 579.. Cavidan chce, by Emir jak najszybciej poślubił Tulay.Przysięga 577, 578, 579, 580 streszczenie.. 558: Umit chodzi niespokojnie po swoim gabinecie.. "Przysięga", odcinek 589: Streszczenie epizodu.. Odcinek 587 Mert wciąż nie pogodził się ze śmiercią matki.. Chce zdemaskować Songul i jej pomocników, ale nie zamierza wspominać o tym Narin.. "Przysięga", odcinek 587: Streszczenie epizodu.. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. "Przysięga", odcinek 588: Streszczenie epizodu.. Emir próbuje pomóc Gulperi, a Kemal ma pretensje do Narin za to co robi, po śmierci swojej pacjentki.. Streszczenie 588. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Gulperi przyjaźni się z Yigitem.Przysięga 588, 589 streszczenia..

[STRESZCZENIE ODCINKA]"Przysięga" 582. streszczenie odcinka.

Streszczenie odcinka [11.01.22] | Dziennik Polski.. Tulay dużo pracuje i rzadko widuje się z Emirem.. Emir zostaje ranny w więzieniu i trafia do.Przysięga - odcinek 558 Kemal przejmuje pracę, którą miał wykonywać Taci.. Małżeńska kłótnia i zbuntowany nastolatek w domu [STRESZCZENIE ODCINKA] Przysięga "Przysięga" odcinek 581.. - mówi do siebie, ściskając w ręku telefon.. Gulperi zaprzyjaźnia się z Yigitem.. Oto ostateczny dowód na to, że zawarli związek małżeński [STRESZCZENIE ODCINKA] Przysięga "Przysięga" odcinek 578.. Nagle urządzenie zaczyna dzwonić.Przysięga odcinek 558.. Tulay dużo pracuje, rzadko widuje się z Emirem.. Emir zostaje ranny w więzieniu i.Przysięga odc.. Nagłe zwroty akcji i ciekawie .Przysięga to turecka telenowela, przedstawiająca wydarzenia z życia bohaterów, ich knowania, intrygi i miłosne perypetie.. Natomiast Kemal ukrywa przed Narin, że zamierza zdemaskować.Przysięga - odcinek 558 - streszczenie odcinka - Telemagazyn.pl Kemal przejmuje pracę, którą miał wykonać Taci.. Dom Emira zostaje ostrzelany przez nieznanych sprawców.. Nie mówi o tym Narin, ale postanawia zdemaskować Songul i jej pomocników.. Traci cierpliwość.. Songul żąda od prawnika, by przyspieszył postępowanie spadkowe.. Emir trafia do szpitala.. Przysięga: odcinek 558; Przysięga: odcinek 557; Przysięga: odcinek 556; Przysięga - książka"Przysięga", odcinek 568: Streszczenie epizodu..

Podajemy streszczenie nowego ...Miłość i przeznaczenie odc.

[Streszczenie + Zdjęcia] Elif odcinek 1159: Mahir wyznaje miłość Melek!. Premierowe epizody zostaną wyemitowane w dniach 24-25 lutego 2022 roku w TVP 2 o godzinie 17:10.Streszczenie 1150. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej.. Prawnikowi nie podoba się, że jego żona przyprowadza do domu zbuntowanego nastolatka.Przysięga 581, 582, 583, 584 streszczenie.. Emir nie ufa Fatmie i chce udowodnić Gulperi, że Fatma chce ją skrzywdzić.. Narin dopadają wyrzuty sumienia po śmierci pacjentki [STRESZCZENIE ODCINKA]PRZYSIĘGA odc.. "Serca na sprzedaż" - odcinek 14 - STRESZCZENIE epizodu z 24 lutego 2022.. "Zakończ wreszcie tę robotę!. Nie mówi o tym Narin, ale postanawia zdemaskować Songul i jej pomocników.. Feride martwi się o niego i nie wsiada na statek.Tureckie seriale, których nie było w Polsce Przysięga, odcinek 548 - streszczenie Umit zarzuca Feride, że spiskuje z Emirem.. Kemal zostaje taksówkarzem!. Wszystkie najważniejsze informacje o całym serialu znajdziecie w tym wpisie.. Feride z obaw o niego.. rezygnuje z podróży statkiem!Przysięga - odcinek 558 Kemal przejmuje pracę, którą miał wykonywać Taci.. Narin liczy, że dzięki jej pomocy chłopak poczuje się lepiej.. Pierwsze kłótnie w nowym domu!.

57, 58 streszczenie - co się wydarzy w nowym tureckim serialu?

Zakończ!". Mężczyzna ogłosi bliski.Przysięga "Przysięga" odcinek 582.. Co wydarzyło się w kilku ostatnich epizodach?. Co się jeszcze wydarzy?. Emir musi wybrać - ona albo Gulperi!. Będący w więzieniu Emir zostaje poważnie ranny i trafia do szpitala.. Nie mówi o tym Narin, ale postanawia zdemaskować Songul i jej pomocników.. Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00.. Taci.Przysięga - streszczenie nowych odcinków [14-18.02.2022] Telenowela obyczajowa pt.: "Przysięga" jest chętnie oglądana przez fanów tureckich seriali.. Tulay zostaje porwana!. Kemal przejmuje pracę, którą miał wykonywać Taci.. Mężczyzna nawet przed swoją żoną ukrywa fakt, że zamierza ujawnić czego dokonała Songul ze swoimi współpracownikami.. Mert trafia do celi!. Nie mówi o tym Narin, ale postanawia zdemaskować Songul i jej pomocników..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt