Test kajko i kokosz szkoła latania odpowiedzi

Pobierz

Wyślij zgłoszenie.. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. wozem.Ogłoszenia o tematyce: kajko i na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.. Zuzanna punktów: 50; 4.Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury Kajko i Kokosz.. Szkoła latania".. Zanim ukazał się w formie albumowej, komiks Kajko i Kokosz.Szkoła latania test popularności zdał już podczas publikacji w odcinkach na łamach Świata Młodych w 1975 roku.Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50.. Sprawdź, czy znasz szczegóły tej historiiYoutube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media .. Kajko i Kokosz test wiedzy.. Szkoła latania.. Rozwiąż quiz i sprawdź!. 1.Kajko i Kokosz-Szkoła Latania Test wiedzy z lektury.. zapłacić .W 1981 roku wydanie albumowe Szkoły latania zapoczątkowało cykl niezwykle popularnych komiksów Janusza Christy, w których bohaterami są odważny i rozsądny Kajko oraz poczciwy olbrzym Kokosz.. Udostępnij Udostępnij wg Paulinaczelen.. Nie musisz ich przepisywać.. Podpisz wizerunki postaci właściwymi imionami Połącz bohaterów komiksu z odpowiednimi określeniami: Mirmił Kajko Kokosz Hegemon podstępny, zawzięty wiecznie głodny łatwowierny, ulęgający wpływom odważny, rozsądny, zaradny 3.sp1olawa.szkolnastrona.plzakończone testem ze znajomości treści, on odbędzie się w piątek..

Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Prześlij zdjęcie do jutra , czyli do 10.06.. 10.Kajko i Kokosz Szkoła Latania-Quiz.. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. gotować obiad dla wszystkich uczniów.. kaczmo21 2 lata temu.. Hania punktów: 50; 3. musieli załatać zniszczony dach.. Motyw.. Czemu są pytania o autorze powinno być to w innym teście bo skąd mam wiedzieć kiedy zmarl.Kajko i Kokosz: Szkoła latania" Janusza Christa to aktualna lektura w szkołach.. Szkoła latania" Wybierz prawidłową odpowiedź.. Oczywiście tematy zapisujemy w zeszytach do lektur, pamiętajcie o zrobieniu strony tytułowej.. Szkoła latania (Janusz Christa).. Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .Janusz Christa, "Kajko i Kokosz.. W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. Jaką moc miała mieć fujarka, którą żona podarowała Łamignatowi w bajce "Kajko i Kokosz.. Test składa się z 12 pytań.. Kajko i Kokosz-Szkoła Latania; wszystkie jego TESTy ».. Czym Kajko, Kokosz i kasztelan zapłacili za usługę dentystyczną?. Pytania i odpowiedzi do lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania (20) Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, które mogą Ci się przydać do powtórki..

Szkoła latania - test wiedzy.

Zaznacz poprawną odpowiedź.. Więcej.. 1) Jaga była a) księżną b) czarownicą c) żoną Kokosza 2) Łamignat a) okradał biednych b) współpracował ze Zbójcerzamic) Kajko nie chciał wędrować z Kokoszem, dlatego chciał, by wrócili do grodu.. Quiz w Poczekalni.. Będziecie mieli określony czas na odesłanie odpowiedzi.. Szkoła latania.doc Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Kajko i Kokosz.. Szkoła latania, którą napisał Christa Janusz, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.wkleić lub wpisać odpowiedzi do zeszytu, numerując poszczególne pytania.. Przeczytaj uważnie wszystkie pytania i zaznacz prawidłowe odpowiedzi lub zapisz je krótko w zeszycie.. a) ciotką Kajka b) ciotką Kokosza c) czarownicą d) lekarzem 13) Gdzie pojechali Kajko i Kokosz z Mirmiłem zachęceni przez kupca?. Edytuj elementy.. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!Test wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. __/0,5 a) Kokosz i Kajko ukradli miotłę i na niej latali.. Jaką karę dostali Kajko i Kokosz w szkole?. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Do klasycznego kanonu ich przygód należy wyprawa do Szkoła latania..

Tagi dla tego testu: Kokosz, KajkoZaznacz 2 odpowiedzi .

Kajko, Kokosz i Mirmił dotarli na Łysą Górę.. Test na następnej stronie!. Szkoła latania".Temat1: Test z lektury "Kajko i Kokosz.. 0%W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. Dlaczego Kajko i Kokosz stanęli przed sądem?. Polub.. kaczmo21.. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50.. Szkoła latania.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 2 gru 2018Kajko i Kokosz-Szkoła Latania Maksymalna liczba punktów do zdobycia:50 pkt Wszystkie odpowiedzi (500 najlepszych) 1. poteżny kloooc punktów: 50; 2.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Szkoła latania - test wiedzy.. Szkoła latania" 1.. Zmień szablon .Plik Test Kajko i Kokosz.. Część 1. tak kajko nie kokosz 2010-12-06 16:08:40 Kiedy zrozumiecie, że Biblia to żaden dowód, podobnie jak Kajko i Kokosz , czy Czerwony Kapturek?. pytanie 1 z 14. a) do szkoły latania na miotłach b) do szkoły latania na dywanach c) do piekarni d) do cukierni e) do apteki 14) Czy Mirmił umiał latać na miotle ?Trudny test z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, pytający o najdrobniejsze szczegóły..

Szkoła latania 1.

b) Kajko i Kokosz zniszczyli miotły służące do nauki latania.. złotem.. c) Kajko pobił się z Kokoszem.. Osadź .. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, poziom trudnyKajko i Kokosz.. Szkoła latania"?Testy z lektur SP • Dokumenty • pliki użytkownika zielony_kot_ przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Ten Obcy Test.doc, Test Kajko i Kokosz.. Na początek poproszę, byście spróbowali odpowiedzieć, o czym opowiada komiks "Kajko i Kokosz.. Temat 2: Bohaterowie lektury Janusza Christa.Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.. Zaloguj się, aby móc korzystać z tej .Grałeś kiedyś w kajko i kokosz szkoła latania?. 1 Obserwuj autora .klasa 4 Lektury obowiązkowe "Kajko i Kokosz.. Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?. Jak dobrze znasz komiks Kajko i Kokosz: Szkoła latania?. 2013-04-29 19:04:5515 TEST PODSUMOWUJĄCY CYKL LEKCJI O LEKTURZE Kajko i Kokosz.. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. 2011-07-11 07:42:39 kajko czy kokosz ?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt