Sprawdzian opowiesci z narnii

Pobierz

- Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraOpowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa - quiz.. Co wypadło z szafy, gdy ją otworzyła Łucja?. Lew, czarownica i stara szafa".. 1) Jaką rolę pełniła Biała Czarownica w Narnii?. "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" to klasyczna baśń fantasy autorstwa C.S. Lewisa.. Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.. annamisztal.Moją ulubioną przygodą z lektury "Opowieści z Narnii" jest ta, w której Łucja spotkała Fauna Tumnusa.. Lew, czarownica i stara szafa".. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. - Płatki Teamu X!TEST Z ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa" szczegółowy.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Jak nazywał się autor książki ,,Opowieści z Narnii.. Treść.. Lew, czarownica i stara szafa".. Lew, czarownica i stara szafa" 1. a) John b) Marlon c) Richard d) Clive 3) Co miała na głowie czarownica ?Opowieści z Narnii.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. ZAPISZ SIĘ!. Ile było rodzeństwa?. Polecam tę stronkę!. Rozwiąż test!Wielki "Opowieści z Narnii".. a) Zuzanna, b) Łucja, c) Piotr.. Pytania są trudne i nie ma co liczyć na taryfę ulgową!. Sprawdź swoją wiedzę i przekonaj się, ile pamiętasz z książki.. a) fauna Tumnusa, b) Białą Czarownicę, c) Aslana..

Opowieści z Narni - sprawdzian z lektury.

Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Szukaj publikacji.. sz.p.michal.g 6 lat temu.. "Opowieści z Narnii.. Lektura w klasie 5. a) Piotra, Zuzannę i Łucję b) Białą .C.S.. Lewis, "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" - oto quiz dla naprawdę doświadczonych Narnijczyków.. Quizów w dziale: 3.. Wymień imiona rodzeństwa od najstarszego do najmłodszego.. Publikacje nauczycieli .. Kompletnie nie wiedziała co zrobić, gdzie iść.. Sprawdź, ile pamiętasz!. Filmy.. Zrób test online i sprawdź!Test wiedzy z lektury- "Opowieści z Narnii- Lew, Czarownica i Stara szafa".. Lew, Czarownica i stara szafa" - test znajomości lektury .. Imię i nazwisko klasa 1. dodany: 2015-12-06 20:42:13, przez: karolina.. "Opowieści z Narnii.. 1) Kto jest autorem książki pt. ,,Opowieści z Narnii'' a) C.S Lewis b) Jan Brzechwa c) Hans Christian Andersen 2) Kiedy rozgrywa się akcja opowieści a) Po drugiej wojnie światowej b) Podczas pierwszej wojny światowej c) Podczas drugiej wojny światowej 3) Co Łucja zauważyła w szafie?. Lew, czarownica i stara szafa".. S. Lewis "Opowieści z Narnii.. a) Plażę b .Opowieści z Narnii.. Lew, czarownica i stara szafa, test z lektury.. a) Więziła Jasia i Małgosię b) Przyjaźniła się z bobrami c) Spowodowała wieczną zimę bez Bożego Narodzenia d) Czekała z niecierpliwością na przybycie Aslana 2) Kogo doprowadziły Bobry do Aslana?.

... Zobacz podobne quizy: #narnia #opowiesci #test .

21 pytań Lektury szkolne dvr111.. Test wiedzy na temat powieści "Lew, czarownica i stara szafa".Opowieści z Narnii Quiz - Test.. Zostali wygnani z Narni.Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. Lew,czarownica i stara szafa"?. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Test z lektury: "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa".. Rozpocznij test.Test znajomości "Opowieści z Narnii" C. poleca 80% 9913 głosów.. Jak dobrze pamiętasz tę lekturę?. Czyje nogi miała postać, która przyszła do Łucji w .. 1) Kto jako pierwszy spotkał w Narni Pana Tumnusa?. a) Zuzanna b) Piotr c) Łucja d) Edmund 2) Jak brzmi imię autora książek z serii "Opowieści z Narni"?. Wydarzenia w powyższym fragmencie rozgrywają się w:Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Lew, czarownica i stara szafa"?. 1680 Obserwuj autora.Lew, czarownica i stara szafa" | sameQuizy.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Tylko prawdziwy fan ,,Hobbita" podpisze te post.. Prawda czy fałsz?. Rozwiąż test!Katalog Katarzyna Majchrzak, 2015-02-05 Piekary Śląskie Język polski, Sprawdziany i testy "Opowieści z Narnii" test ze znajomości lektury.Może być ten test ja miałam 9/10.. a) dwoje, b) troje c) czworo..

Podczas jakiej zabawy Edmund znalazł ...sprawdzian opowieści z narnii.doc.

Przedszkole .Test ze znajomości lektury pt. "Opowieści z Narnii" 1.. Lew,czarownica i stara szafa"?. Właśnie co skończyłam grać w Quiz OPOWIEŚCI Z NARNII i. udało mi się zdobyć 10/10, a zawsze miałam tylko 9/10.. 0.0 / 5 (0 głosów) Komentarze: drobna255 napisano 21.11.2013 17:39. zgłoś do usunięcia.. Nagle zauważyła, że zbliża się do niej jakaś postać.Play this game to review Other.. Lew, Czarownica i stara szafa" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący, plik: -opowiesci-z-narnii-lew-czarownica-i-stara-szafa-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy.doc (application/msword) NOWE Słowa na start!Czy przejdziesz trudny quiz z "Opowieści z Narni.. Gdy jedna z głównych bahaterek powieści, Łucja, przedostała się przez szafę do krainy Narnii, przystanęła koło latarni.. Kto jako pierwszy poznał sekret szafy?. Lew, czarownica i stara szafa - test wiedzy ze znajomości lektury.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test Z Opowieści z Narnii - Teleturniej..

Martynka.Opowieści z Narni - sprawdzian z lektury Quiz - Quizizz.

Lew, czarownica i stara szafa.. 2015-09-29 (2014-06-15) Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. C.S. Lewis, "Opowieści z Narnii" - quizy i testy z lektury.. .Jak dobrze znasz Opowieści z Narni?. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Sprawdzian kompetencji polonistycznych dla klasy IV Drogi uczniu, .. Opowieści z Narnii.. Jak dzieci wydostały się z Narnii?. Kogo Łucja spotkała w Narnii podczas swojej pierwszej wizyty?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Chcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.. Czy przejdziesz trudny quiz z "Opowieści z Narni.. 2.Test z lektury narnia lew czarownica i stara szafa Opowieści z Narni.. Narnia to kraj: a) o nazwie Gar - Deroba, b) między Latarnią a zamkiem Ker - Paravel, c) w Zachodniej Puszczy.. Szukaj.. Lew, czarownica i stara szafa"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt