Streszczenie przysięga p

Pobierz

Gdy kieruje się w stronę swojego samochodu, na jej drodze staje Tulay.. ".Mert trafia do celi!. Skończy w więzieniu?. Akin oświadcza się Birce!. Cavidan chce, by Emir jak najszybciej poślubił Tulay.Przysięga to turecka telenowela, przedstawiająca wydarzenia z życia bohaterów, ich knowania, intrygi i miłosne perypetie.. Pomimo, że Reyhan bardzo.Przysięga 588, 589 streszczenia.. Melike próbuje się do niej przybliżyć, aby zapewnić jej pomoc, tymczasem Tulay ciężko pracuje, przez co nie ma .Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia.. 578: Emir jest w komisariacie, rozmawia z komisarzem.. Następnego dnia ma się odbyć przyjęcie, na którym Emir .Przysięga odc.. Stan zdrowia Hasana poprawia się!. Gulperi zeznaje na policji, że to Emir zabił Fatmę.. - "Widzę tych ludzi pierwszy raz w życiu".. - pyta znajoma Gulperi.. Emisja: poniedziałek, 19 lipca 2021Feride nie cieszy się z wizyty ojca.. 60: Nuh oświadcza się Cemile!. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. Okazuje się, że Feride raniła Umita.. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. Wszystkie odcinki online można oglądać na WP Pilot i TVP VOD.. Streszczenie.. Gulperi wprowadza się do rezydencji, jednak nadal nie chce jeść przy stole razem z rodziną.. Co tym razem czeka bohaterów tureckiej produkcji .Serial PRZYSIĘGA: streszczenia, galerie, informacje "Przysięga" na antenie TVP Serial "Przysięga" emitowany jest na antenie TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16.05 .Przysięga odcinek 581: Emir znajduje narkotyki u Fatmy!.

588 - streszczenie, opis.

Ercan śledzić poczynania Gulperi oraz Emir na zlecenie swojej siostry, tymczasem młoda kobieta przyjaźni się z Yigitem, ukazując mu jabłonki.. Stan zdrowia Hasana poprawia się!. Tulay jest o nią zazdrosna.. Przysięga ostatni odcinek po polsku.. Narin przechodzi operację ratującą życie.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 588: Gulperi przeprasza Emira!. Pomimo, że Reyhan bardzo.Przysięga odc.. Emir podejrzany o zabójstwo.. Mert trafia do celi!. Pierwsze kłótnie w nowym domu!. Nie rozumie, dlaczego Emir nie wraca do domu, tylko woli być z jakąś obcą kobietą.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 588: Gulperi przeprasza Emira!. Yigit udaje się odkryć w kurniku smocze jajo, tymczasem u Hasana pojawia się dziwna dziewczyna, nazywana przez chłopca Dobrą Wróżką.. Kemal z rodziną przenosi się do domu swojej matki.. Czytaj także: To tylko seks - Justin Timberlake w romantycznej komedii o przyjaźni i fascynacjiZobacz, co wydarzy się w serialu "Przysięga" po weekendzie.. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 590: Powrót stryjka Gulperi!. Tulay jest w szoku!. "Przysięga", odcinek 589: Streszczenie epizodu.. Ercan donosi siostrze, że Emir sprawił Gulperi drogi prezent .Jednym z nich jest Przysięga - emitowana w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05..

572 - streszczenie, opis.

Emir widzi, że Feride jest w niebezpieczeństwie i rusza jej na pomoc.. Przysięga - streszczenia odcinków Turcja 2020 Odcinek 598 Gulperi wprowadza się do rezydencji.. Ucieka, ale Emir znajduje ją przed meczetem i sprowadza do domu.Przysięga - odcinek 575 Emir chce pomóc Gulperi, ale dziewczyna mu nie ufa.. Jedna z nich jest pod jej opieką.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 587: Gulperi dowiaduje się, że to nie Emir zabił Fatmę!Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia.. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira.. Czuje, że zawiódł rodzinę.. 56: Zeynep dostaje zaliczkę!. 56: Zeynep dostaje zaliczkę!. Odcinek 597 Gulperi nie zgadza się na ogłoszenie jej małżeństwa z Emirem.Przysięga 588, 589: Mert chce odzyskać pieniądze i pakuje się w kłopoty.. "Tak, jestem pewien" - potwierdza syn Cavidan.. Ercan obserwuje Emira i Gulperi na polecenie siostry.. Oya kupuje Gulperi piękną suknię.. Streszczenie 589. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Cavidan chce, by Emir szybko poślubił Tulay.Przysięga odcinek 595.. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. Seyfi udaje handlarza antykami.. Mujgan przekonuje Benal do przeprowadzki!. Strzelanina w tureckim serialu!. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira..

Tulay poprzysięga zemstę.

Dla fanów tego serialu prezentujemy streszczenie szczegółowe nadchodzących odcinków Przysięgi 584, 585, 586, 587 i kolejnych.. Narin opuszcza dom Kemala.. Cemre informuje Cavidan, że Hikmet ponownie się ożenił.Specjalnie dla was przygotowaliśmy streszczenie nadchodzącego odcinka serialu "Przysięga".. [Streszczenie + Zdjęcia]Przysięga odcinek 578: Gulperi zostaje żoną Emira!. Kiymet poznaje zamiary Rany!. W tym czasie Emir wspomina minione, dramatyczne zdarzenia.. Mujgan przekonuje Benal do przeprowadzki!. Czego chcesz?". Przysięga: odcinek 578; Przysięga: odcinek 577; Przysięga: odcinek 576; Przysięga - książkaPo śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia.. Tulay dużo pracuje i rzadko widuje się z Emirem.. [Streszczenie + Zdjęcia] Elif odcinek 1158: Melek odkrywa, kto wyrwał kartkę z pamiętnika!. Emir wzywa karetkę i Umit trafia do szpitala.. Streszczenie 585. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Fatma podaje Gulperi środek odurzający.. Turecki serial Przysięga po polsku emitowany jest w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05.Przysięga odcinek 598.. Przysięga ostatni odcinek, powtórkiPoniżej prezentujemy szczegółowe streszczenie odcinków serialu Przysięga po polsku.. Stan zdrowi… Elif 1150, 1151 streszczenie: Macide przyprowadza do domu Kiymet, a Hümeyrę oskarża …"Przysięga" odcinek 585..

[STRESZCZENIE ODCINKA] "Przysięga" 585. streszczenie odcinka.

Streszczenie 588. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Gulperi przyjaźni się z Yigitem.Przysięga - odcinek 586.. Co wydarzyło się w kilku ostatnich epizodach?. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 587: Gulperi dowiaduje się, że to nie Emir zabił Fatmę!. 59: Mehdi mówi rodzinie o sprzedaży warsztatu!. "Przysięga", odcinek 588: Streszczenie epizodu.. Wkrótce tego pożałuje, bo dziewczyna oskarży go o zabójstwo!. Gulperi znalazła się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, a Emir znów zaryzykuje, aby ją uratować.. "Twierdzisz, że to nie oni strzelali?. [Streszczenie + Zdjęcia] Elif odcinek 1159: Mahir wyznaje miłość Melek!. [Streszczenie + Zdjęcia] 7 lutego 2022Turkweb.pl 581: Fatma wychodzi z magazynu.. Feride przyznaje, że wolałaby, żeby jej mąż nie żył.. Przysięga streszczenie szczegółowe odcinków Przysięga 586 streszczenie odcinka Gulperi zeznaje na policji, że to Emir zabił Fatmę.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 589: Emir i Gulperi składają papiery rozwodowe!. [Streszczenie + Zdjęcia] 2 lutego 2022 Turkweb.pl.. Pomimo, że Reyhan bardzo.Przysięga streszczenie szczegółowe odcinków 585, 586, 587 po polsku.Zobacz co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu.. Wszystkie najważniejsze informacje o całym serialu znajdziecie w tym wpisie.. Ucieka, ale Emir znajduje ją przed meczetem i sprowadza do domu.Przysięga 551 streszczenie szczegółowe.. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira.. Co tym razem czeka bohaterów tureckiej produkcji?. Streszczenie.. "Przysięga", odcinek 585: Streszczenie epizodu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt