Streszczenie odcinków r

Pobierz

emitowanego przez amerykańską stację telewizyjną ABC od 24 września 2013 do 12 sierpnia 2020 roku.. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. Mętne odpowiedzi kobiety wzbudzają w niej coraz większe wątpliwości, zaczyna wierzyć w słowa Melek.. Czytaj również: Zamieć - Śledztwo w niezwykle trudnych warunkach!Streszczenie odcinka.. Dowiesz w nim również gdzie oglądać dzisiejszy odcinek na żywo online, co przyniósł ostatni odcinek oraz przeczytasz streszczenia wszystkich odcinków po polsku, których emisja nastąpi w okresie kilku dni.. Streszczenie.. Scenariusz: Eylem Canpolat, Seray Şahiner.Elif odcinek 1148 streszczenie.. Melek przypadkiem słyszy rozmowę Kerema i Hümeyry na temat Asli.. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. W Polsce serial emitowany był na kanałach Fox Polska od 28 stycznia 2014 roku i TVP 1 od 3 marca 2015 roku oraz dostępny był w serwisie Showmax od 6 października 2017 roku.. M jak miłość (1642) Marcin kontynuuje śledztwo w sprawie Mikuckiego.. Chojnicki jest tym podekscytowany.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 588: Gulperi przeprasza Emira!. Narin, dzięki swojemu niezwykłemu darowi, sprowadza na miejsce policję.Elif - streszczenie odcinków 1138, 1139, 1140, 1141, 1142.. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. Pan Barysz daje Zejnep szansę na powrót do pracy..

Opis odcinków znajdziesz w naszej galerii.

Przysięga dzisiejszy odcinek Tureckie seriale w Polsce mają bardzo dużą widownie.. Feride odkrywa, że to Emir załatwił jej nową posadę.. 57: Zeynep mówi Kibrit o rozwodzie!. 56: Zeynep dostaje zaliczkę!Poniżej znajduje się lista odcinków amerykańskiego serialu telewizyjnego Agenci T.A.R.C.Z.Y.. 56: Zeynep dostaje zaliczkę!Ta jednak jest nieubłagana!. Reżyseria: Cagri Bayrak.. Lebieda wysyła Stiepana na areszt domowy [08.12] "Kozacka miłość", odcinek 241 - STRESZCZENIEGdy Agata (Natalia Zambrzycka) odkryje, że Justin zaprosił także Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska), nie będzie tym zachwycona.. Astrolog przepędza Gulhana i przygotowuje pochówek jego żony.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 588: Gulperi przeprasza Emira!. Jako jedyna z całej rodziny poznaje płeć dziecka.. "Barwy szczęścia", odc.. W tym czasie Emir wspomina minione, dramatyczne zdarzenia.. 572 - streszczenie, opis Yigit udaje się odkryć w kurniku smocze jajo, tymczasem u Hasana pojawia się dziwna dziewczyna, nazywana przez chłopca Dobrą Wróżką.. "Barwy .. "Małolaty" odcinek 23 nowego serialu paradokumentalnego Polsatu w czwartek, 31.03.2016, o godz. 16.55.. "Małolaty" odcinek 23 - streszczenie: Pasją 15-letniego Karola, outsidera, są horrory.Przysięga streszczenie odcinków po polsku można znaleźć w naszym serwisie..

Stacja wyemitowała 7 sezonów i 136 odcinków serialu.

"Serca na sprzedaż" odcinek 2 (emisja 1.02.2022 r. godz. 21:40, TVP2) Zoja korzysta z sytuacji, w której znalazły się Olga i Swietłana i proponuje im odpracowanie długu za spalone stoisko.Stepowa miłość odcinek 11.. Blanka zdradza Jerzemu, że zamierza zainwestować w kryptowaluty.. W 155. odc.. Dowiaduje się, że Kerem podejrzewał dziewczynę o związek z innym mężczyzną.Streszczenie odcinka.. Gülsüm nie mogąc ryzykować, obiecuje milczenie.. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. Jakub poszukuje dziewczyny, która oczarowała go w szpitalu.Świat Seriali to źródło najświeższych informacji o aktorach, wątkach i nadchodzących zmianach w twoich ulubionych telewizyjnych produkcjach.. Uwolnienie Mehdiego z aresztu jest uzależnione od tego, czy Burhan wniesie skargę.. Şafak w ostatnim momencie powstrzymuje Jülide przed złożeniem zeznań.Hümeyra wypytuje Kiymet.. 57: Zeynep mówi Kibrit o rozwodzie!. "Kozacka miłość" - odcinek 240 - STRESZCZENIE.. Zniewolona odcinek 61 (czwartek, 6 stycznia, godz. 21:00 TVP1) Zniewolona odcinek 62 (sobota, 25 grudnia, godz. 20:15 TVP1) Czytaj także → Reforma uwłaszczeniowa cara Aleksandra II.Barwy szczęścia, odcinek 2568 - opis, streszczenie: Hubert jest w szoku, że jego siostra broni Kępskiego..

10 maja 2013 roku ABC zamówiła serial na sezon telewizyjny ...Streszczenia odcinków.

Mimo to samochód eksploduje.. Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00.Ta jednak jest nieubłagana!. Mudżan spotyka się z Burhanem.. Nazar wini za wszystko Katierinę.Poruszona opowieścią Melek, Hümeyra postanawia porozmawiać z ciotką.. W domu Elżbieta stara się ostudzić jego emocje, przypominając, że kiedyś stracił duże pieniądze.Dzikie pszczoły - opis 155 odcinka serialu.. Jedną z .. "Zniewolona" odcinek 56 (emisja 9.01.2022 r. godz. 21.15, TVP1) Orysia umiera z powodu komplikacji po porodzie.. Nikiforos natomiast zdradza Lambrosowi, że ma spore obawy dotyczące powrotu jego ojca.. Kolejne spotkanie Mujgan i Burhana!. Stan zdrowia Hasana poprawia się!. Nie ma serialu Elif w TVP.Streszczenia odcinków emitowanych po weekendzie w połowie lutego na kolejnych slajdach galerii The Promise Official, Youtube.com / telemagazyn.pl Pokaż miniaturyMTL Maxfilm.. 2568 we wtorek, 8.02.2022, w TVP2 o godz. 20.10.. Za radą Ablimeda Gulhan mówi ojcu, że Zulejka została zabita przez Kozaków .TVP Streszczenie poprzednich odcinków dostępne jest tutaj.. Gülsüm zaskakuje Kiymet, gdy ta poszukując zakrwawionej bluzki szpera w pokoju Melek..

Jako oficjalny powód wizyty podaje zainteresowanie ...Do końca zostało już niewiele odcinków.

W serwisie znajdziesz newsy o serialach, wywiady, plotki z życia gwiazd, galerie zdjęć, wideo, opisy odcinków i godziny ich emisji.Klan (3954) Mariusz chwali się Michałowi, że niebawem wyremontuje starą warszawę.. Kiymet ostrzega służącą, że jeśli powie o tym Melek, straci pracę i jedyne źródło utrzymania.. Stan zdrowia Hasana poprawia się!. Streszczenie najnowszych epizodów zamieszczamy w galerii - przejdź do zdjęć, by przeczytać, co się wydarzy do końca lutego i na początku marca 2022.Przysięga - odcinek 568.. Iza wybiera się z Anetą na badanie USG.. Streszczenie 585. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Fatma podaje Gulperi środek odurzający.Streszczenie 16. odcinka serialu "Stepowa miłość" prezentuje się następująco: Kolewanow wyrusza na audiencję do ambasadowra.. Wypytując o jej życie poprzedzające powrót do rezydencji, Hümeyra zauważa, że słowa Kiymet przeczą temu, co opowiadała domownikom zaraz po przybyciu do rezydencji.. propozycja Filipposa jest istotna dla Drosso, podczas gdy Meletis jest przekonany o tym, że musi się udać do Paryża.. Emirowi udaje się rozbroić bombę i uratować Feride.. Mehdi wszczyna bójkę, po której Burhan trafia do szpitala.. Kiymet, czując zagrożenie ze strony Hümeyry, robi wszystko, żeby przypodobać się jej i Leventowi, który z jej inicjatywy zostaje zaproszony na kolację do rezydencji.Przysięga odc..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt