Testy online j. niemiecki

Pobierz

Na podstawie tego egzaminu przygotowaliśmy pełny test zawierający wszystkie zadania z arkusza łącznie z oryginalną punktacją i odpowiedziami.Zadania i testy z niemieckiego przygotowujące na egzamin ósmoklasisty.. płonąć , palić się brennen gebrannt Zgłoś błąd.. Zapoznaj się z testem niemieckiego online, który pomoże wybrać Tobie odpowiedni poziom kursu ze SprachcaffeTesty poziomujące z języka niemieckiego.. przynosić bringen gebracht Zgłoś błąd .Plik Jęz.. W Structurze realizujemy zajęcia zgodnie ze skalą Rady Europy.. W sprawdzony i anonimowy sposób możesz sprawdzić swój poziom języka.. Zadania i testy z rosyjskiego przygotowujące na egzamin ósmoklasisty.Wypełnij test poziomujący z języka niemieckiego na poziomie podstawowym A1-B1, by dowiedzieć się, czy masz już opanowane niezbędne podstawy!Godziny po niemiecku - Test.. Tylko jedna odpowiedź jest poprawna.. Formuła od 2015.. Powodzenia w nauce języka niemieckiego.Niemiecki dla Ciebie.. Społeczność "Deutsch für dich" .Wykonaj bezpłatny test niemieckiego online Przed zapisaniem się na kurs, sugerujemy wypełnienie testu znajomości języka niemieckiego, który umożliwi Ci wybranie właściwej grupy.. zaczynać (się) beginnen begonnen Zgłoś błąd.. Zarezerwuj chwilę, wypełnij test bez pomocy naukowych i odpowiedz tylko na te pytania, na które znasz odpowiedź.. piec backen gebacken Zgłoś błąd..

...Sprawdź swój niemiecki!

2) Jest północ.. Przeznaczcie trochę czasu na rozwiązanie naszego testu online.. Natychmiast zobacz wyniki i zapisz się na kurs Szybko i wygodnie możesz dowiedzieć się na jakim poziomie znasz język niemiecki.. Liczba zdających: 4993 (LO: 3790, technikum: 1203).. Bez konieczności podawania adresu e-mail oraz danych osobowych.Sprawdź swoją wiedzę z zakresu znajomości niemieckiego ze Sprachcaffe.. Każdy z czterech testów po 12-20 pytań bazuje na poprzednim.Ćwiczenia online z gramatyki i słownictwa niemieckiego.. Do uzyskania: 55 punktów.. Wybierz .Lista pytańCzasowniki nieregularne j. niemiecki.. Sprawdź swój poziom językowy!. Przedstawiamy bazę interaktywnych ćwiczeń online z języka niemieckiego.. Liczba zadań: 14.. Przejrzyj nasze testy i zmierz się z nowym gramatycznym wyzwaniem.. Baza zawiera ponad 500 zestawów ćwiczeń (ponad 5000 zdań i przykładów) podzielonych na kategorie gramatyczne.. 3) Jest 2.00 a) Es ist zwanzig.Testy z języka niemieckiego: Poświęciłeś czas na naukę języka niemieckiego i chcesz sprawdzić swoje postępy?. Nasz test pokaże obecny poziom języka niemieckiego według Common European Framework for Languages (skala poziomów Rady Europy): początkujący (A1 lub A2), średniozaawansowany (B1 i B2), zaawansowany (C1 i C2) .Test z języka niemieckiego..

Wypełnij test online z języka niemieckiego.

Dowiesz się, na jakim poziomie CEFR jest Twoja znajomość języka.. Życzymy powodzenia!. a) Jest 17.00. b) Jest 7.00.. Disclaimer; Ochrona danych; Ustawienia prywatności; Warunki świadczenia usługTesty maturalne z niemieckiego (online) Sprawdź się w testach maturalnych .. poziom: rok: Test z niemieckiego, matura 2021, maj - rozszerzony.. Ucz się bezpłatnie z innymi!. Dla zalogowanych użytkowników oferujemy śledzenie historii rozwiązywania ćwiczeń.. Wyszukuj zagadnienia według poziomu językowego i tematów i dodawaj je do swoich list.. W pierwszej kolejności sprawdź swój poziom rozwiązując test, na który składa się 40 pytań na różnym poziomie trudności - od najłatwiejszych do trudniejszych.. Od razu będziecie wiedzieć, jaki poziom jest dla Was odpowiedni.. Do testów możesz powracać systematycznie, dopóki nie osiągniesz stuprocentowej poprawności odpowiedzi.. Matura z niemieckiego, 14 maja 2021 - poziom rozszerzony.. Wynik otrzymacie natychmiast - dokładnie co do procenta i razem z korektą.. Nie musisz wychodzić z domu!. niemiecki arkusz rozsz.pdf na koncie użytkownika niema100 • folder Testy gimnazjalne z Operonem 2012 • Data dodania: 19 mar 2013 Liczba pytań: 46. pozostawać bleiben geblieben Zgłoś błąd.. Wystarczy wypełnić test online, a wyniki i sugerowany poziom zostaną przesłane na podany adres mailowy..

Wypełnij test online!

Przy każdym pytaniu znajdziesz 3 odpowiedzi do wyboru, a musisz wybrać 1 prawidłową.Test poziomujący.. Proszę nie używać słownika i odpowiadać spontanicznie.. Test jest bezpłatny i nie ma ograniczeń czasowych.Próbny egzamin ósmoklasisty z niemieckiego, 19 marca 2021.. Zachęcamy do rozwiązania przygotowanych przez nasz zespół testów poziomujących, które pomogą Ci określić, od czego zacząć przygodę z einfach so!#oI18n.getText(7, "GI 2.0 Templates")#: 2022 Goethe-Institut.. Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań 45/45.. Chcesz sprawdzić swój poziom zaawansowania w języku niemieckim i upewnić się, że wybierzesz odpowiedni kurs języka niemieckiego?. Język niemiecki - egzamin ósmoklasisty 2021 online (próbny) Język rosyjski na egzaminie ósmoklasisty..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt