Przeczytaj minidialogi b

Pobierz

z podanych odpowiedzi A-C wybierz właściwe uzupełnienie wypowiedzi plisss to na jutro pomoże ktoś ?Przeczytaj tekst.. b) It's lovely!Przeczytaj minidialogi i uzupełnij je czasownikami z ramki.. Uzupełnij poniższe minidialogi (1-5), wybierając brakującą wypowiedź jednej z osób.. Zakreśl literę A albo B. 5.1.Zakreśl literę A, B lub C.. ), wybierając spośród podanych odpowiedzi brakującą wypowiedź jednej z osób.. 8 Ktre z dzieci z ćw.. ), wybierając brakujący fragment wypowiedzi jednej z osób.. Przeczytaj tekst i wpisz w kratkę literę C (Carol) lub D (Derek).. 16 - zastanów się jakie znaczenie mają podane tam przymiotniki, kóre na ostatniej lekcji poznałeś?. Na str. 106 odczytaj dialogi z zad.. Czy mogą mieć znaczenie tylko dosłowne?A i C A, B i C 06.09.2015 o 20:12.. ), wybierając spośród podanych odpowiedzi brakującą wypowiedź jednej z osób.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Biznes i Finanse (36217) Dla Dorosłych (104113) Dom i Ogród (76305) Gry () Hobby (507064) Inne () Ja i O Mnie () Jedzenie i Napoje (237793) 14 b. Wybierz jeden i zapisz w zeszycie (pytanie i odpowiedź).. Uważasz, że nie powinna tego robić.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki 10.1.-10.3.. Kolega nie wie, czym poczęstować odwiedzającą go jutro kuzynkę.. 2 Otwórz podręcznik na stronie 105 i przeczytaj minidialogi z zad..

Przeczytaj poniższe minidialogi.

7 chciałoby się wybrać na opisany poniżej obz?. Zadanie 5.2.. Z podanych odpowiedzi( a, b, c) wybierz właściwą wypowiedź jednej z osób: A) What did you like about the performance.. Zakreśl literę A, B lub C.. Do każdego z nich dopasuj właściwy krtki tekst (A-C).. Niektórych możesz użyć więcej razy (go, do, draw, take, keep, play) 1.. Z podanych odpowiedzi a, b i c wybierz właściwą wypowiedź jednej z osób.. Co jej powiesz?. Na str. 106 odczytaj dialogi z zad.. X: Can I speak to Amanda?Uzupełnij poniższe minidialogi (5.1.. B. Uzasadnienie: "detached house" to dom wolno stojący, dlatego może w okolicy nie być sąsiadów.. Koleżanka chce pogłaskać obcego psa na ulicy.. B) Sometimes w Przeczytaj minidialogi i uzupełnij je czasownikami z ramki.Przeczytaj ponizsze minidialogi.. Zakreśl literę A, B albo C.. ), wybierając spośród podanych odpowiedzi brakującą wypowiedź jednej z osób.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. Czy mogą mieć znaczenie tylko dosłowne?b) Of course I am!. Zadanie 5.1.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. b) Oh, I can't decide.zaznaczony fragment.. Następnie wybierz właściwe zakończenia podanych zdań, zakreślając literę a lub b. Czytanie 6 Przeczytaj minidialogi (1-3)..

Pokaż więcej...Przeczytaj ponizsze minidialogi.

Przeczytaj zdanie i fragment podany w języku polskim.ZADANIE 10 Przeczytaj tekst.. Czytanie 7 h ślając właściwą wiedź: a, b lub c. creative.B.. Reforma 2019, Podręcznik.. Z podanych odpowiedzi A-C wybierz wlasciwe uzupelnienie wypowiedzi.. 2 Otwórz podręcznik na stronie 105 i przeczytaj minidialogi z zad.. A. Crazy but briliant B.5 Przeczytaj poniższe minidialogi i zaznacz poprawną odpowiedź (a lub b).. B. in a .7 Przeczytaj ponownie minidialogi i krtkie teksty z ćw.. 14 b. Wybierz jeden i zapisz w zeszycie (pytanie i odpowiedź).. Zakreśl literę A, B albo C. C.Przeczytaj teksty.. Zakreśl literę A, B lub C.. .Uzupełnij poniższe minidialogi (5.1.-5.3.. Z podanych odpowiedzi A-C wybierz właściwe uzupełnienie wypowiedzi.Uzupełnij poniższe minidialogi, wybierając spośród podanych odpowiedzi brakującą wypowiedź jednej z osób.. Zakreśl literę A, B albo C.. A. role B. stage C. part Wybór brakującego tłumaczenia fragmentu zdania.. Zakreśl literę A, B lub C.2.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. Zakreśl literę: a, b lub c..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt